Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Ocena i Wycena zestawu komputerowego.


ZatrutyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak w tym temacie oceniamy i wyceniamy zestawy komputerowe które mamy. Może ja zacznę Stosować się do wzoru podanego tutaj!!!

CPU:Intel Core I5 3550 Ivy Bridge 3,3 Ghz 6Mb chace s. 1155

MOBO:MSI Z77A-G43 Intel Z77 LGA 1155

GPU:XFX HD6950 1GB 800Mhz 5.0 Ghz

PSU: OCZ StealthXStream 2 600W

RAM: Kingston HyperX 2x4 1600MHZ DDR3

CASE: Areocool PGS Vs-4

HDD: WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB SATA III 64MB

 

Oceńcie mój zestaw i wyceńcie go i czekam na inne wasze zestawy które będziemy oceniać i wyceniać

Każdy zestaw oceniamy od 1 do 10

Opublikowano

2600-2800 bym dał, chociaż nie liczyłem ile warte części. Wyceńcie mój laptop:

Core 2 Duo T6400

3GB RAM DDR2

GeForce 9200M GS 512MB DDR2

Windows Vista Home Premium. Lekkie przetarcia na touchpadzie, ale to już tak w tym modelu. Na baterii trzyma 30 min, brak nagrywarki (zepsuła się, jest zewnętrzna xD)

Opublikowano

A więc tak w tym temacie oceniamy i wyceniamy zestawy komputerowe które mamy. Może ja zacznę Stosować się do wzoru podanego tutaj!!!

CPU:Intel Core I5 3550 Ivy Bridge 3,3 Ghz 6Mb chace s. 1155

MOBO:MSI Z77A-G43 Intel Z77 LGA 1155

GPU:XFX HD6950 1GB 800Mhz 5.0 Ghz

PSU: OCZ StealthXStream 2 600W

RAM: Kingston HyperX 2x4 1600MHZ DDR3

CASE: Areocool PGS Vs-4

HDD: WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB SATA III 64MB

 

Oceńcie mój zestaw i wyceńcie go i czekam na inne wasze zestawy które będziemy oceniać i wyceniać

Twój zestaw oceniam na:

 

 

7

 

 

Bardzo źle dobrana GPU, PSU też dałbym inne.

W cenie tego Radeona HD 6950 masz 7950 Gigabyte który jest o niebo lepszy.... 5870 jest jak ten 6950.

Ja bym za niego dał maks 2,2k.(tak wiem, że mało, ale przez tą GPU cena jego baaardzo spada.)

 

Mój sprzęcik:

 

CPU:

AMD Phenom II 960T

 

GPU:

Radeon HD 6770 Podkręcony do 950 i 1435

 

MOBO:

Gigabyte Technology Co. Ltd. M68M-S2P (Socket M2)

RAM:

GoodRam 2x2Gb 800Hz

 

HDD:

244GB SAMSUNG SAMSUNG SP2504C SCSI Disk Device SATA 1 7200RPM

 

CASE:

Jakieś marketowe merkury bodajże

PSU:

OCZ 550W ZS series

 

OS:

Microsoft Windows 7 Ultimate 64-bit

 

Nie wiem może twój lapek z 600zł ale nie liczyłem daje tak na oko

Weź nie wprowadzaj go w błąd!

@CiasteczkoMen

Może 400zł, ale to maks

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Dobra, dzięki, a za ten komp byłoby z 200 zł?

CPU: Pentium 4 3.0 GHz (HT?)

MOBO: Jakieś della na 478 xD

GPU: Nvidia Quadro FX 500/FX 600

PSU: Jakieś della 350W

RAM: Samsung 1GB DDR ECC

CASE: Dell

HDD: WD 80GB

Opublikowano

CPU: Phenom 955BE @ 3.7GHz cooling by Zalman CNPS9300

MOBO: Asus M4A785T-M

GPU: PowerColor HD4870 512MB @820/950 MHz

PSU: OCZ StealthXStream 2 600W

RAM: 2x2GB Patriot 1333MHz

CASE: NZXT. Beta EVO (1 wiatrak ledowy NZXT + 2 jakieś stare graty wyciągnięte ze starego kompa)

HDD: SAMSUNG HD103SJ

 

 

Flap - z 1200 + Ocena 6 (lipa buda, trochę mały dysk)

Opublikowano

CPU: Phenom 955BE @ 3.7GHz cooling by Zalman CNPS9600

MOBO: Asus M4A785T-M

GPU: PowerColor HD4870 512MB @820/950 MHz

PSU: OCZ StealthXStream 2 600W

RAM: 2x2GB Patriot 1333MHz

CASE: NZXT. Beta EVO

HDD: SAMSUNG HD103SJ

Oceniam na:

 

 

6

 

 

Oczywiście jak na te czasy, bo ta grafika, to już nie ta epoka.

 

Dałbym za niego 1000zł

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

CPU: Amd Athlon II x2 255

MOBO:MSI 880 GMS-E35

GPU: nVidia GeForce GTS 250 512MB 738/1589 MHz

PSU: Modecom Carbon MC 620W

RAM: GoodRam 2x2GB 1600 MHz

CASE: Antec three hundred

HDD: ST 160GB/WD 160GB

Opublikowano

cpu:i5 2500k

mobo:p8 z77-v lx

gpu:asus hd 7870 dc2 v2

psu:be quiet 530w

ram:kingston 8gb (4x2gb)

caste:fractal design 3000

hdd: dokupuje jakiś coś w podobie saegate barracuda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...