Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]SezamCraft - Survival + Gildie 1.4.4/1.4.5 [Non Premium]


Shoun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg SezamCraft

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival + Gildie

strzalka.gifSloty: 5

strzalka.gifIP: s29.mineserv.eu:22728

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja2.png

Matrixowy, Psotnik

 

pluginy.png

Wszystkie potrzebne

 

InformacjeDot.png

Postanowiliśmy razem z Psotnikiem stworzyć serwer dla

wszystkich graczy chętnych do Survivalu. Na razie mamy 5 slotów, jednak gdy będzie zainteresowanie powiększymy do 20.

Pozdrawiam Matrixowy.

 

post-748940-0-45669600-1354984386_thumb.png

post-748940-0-12795600-1354984388_thumb.png

post-748940-0-33987900-1354984390_thumb.png

post-748940-0-47470200-1354984391_thumb.png

post-748940-0-05646800-1354984393_thumb.png

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA !!!!

 

Serwer do kitu , pełno dzieci , bijących wszędzie , od razu leją bez powodów . Administracja do dupy , jest tylko 1 admin w grze co nie ogarnia pluginow ani komend bo na spawne jest ciągle pvp i dzieci się panoszą -.-. a pan Up jest totalnym idiotą -.- to tyle NIE POLECAM GRAC NA TYM SERVERZE

Opublikowano

Lisek z tego ci widziałem na serwerze nie jesteś jakiś dorosły. Cały czas obrażałeś innych graczy, a jeśli chcesz wiedzieć mamy 3 adminem więc nie wiem o co ci chodzi.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...