Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje jakiejś fajnej ksywki (graffity)


V..I..P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siems.

Potrzebuje jakiejś fajnej ksywki do graffity sam nie mg wymyslec.

Info które może sie przydać:

Imie: Adrian

Zainteresowania: Muzyka

Może to być skrót z tekstu piosenki

"Prawdy smak" -DDK RPK wciaz o tym samym

"To nie brat to zdrajca" -Kali zdrajca

Oczywiście daje + czy - kto co tam zbiera (:

@down

hehehheheheheheh

50192005911711473432.png

Proszę nie kopiować grafik gdyż one są moimi prawami autorskimi. (prace wykonane w gimp)

Jeżeli ktoś takie chce może napisać z chęcią wykonam ;D

Najlepiej tu bądź e-mail: [email protected]

_________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Cos co cie ksztaltuje, najlepiej twoj styl kreski. Dalbym Gownex, bo slabo ci idzie jak na razie, jezeli nie wiesz jak sie chcesz tagowac.

kh4xi.jpg

Opublikowano

Heh

@emce.jpg

Ja mam swojego wrzuta.

Tylko że musze skminić nowego.

50192005911711473432.png

Proszę nie kopiować grafik gdyż one są moimi prawami autorskimi. (prace wykonane w gimp)

Jeżeli ktoś takie chce może napisać z chęcią wykonam ;D

Najlepiej tu bądź e-mail: [email protected]

_________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

To go wrzuc i obczaimy... ale skoro nawet tagu nie umiesz wymyslic to nie sadze zeby bylo to cos wybitnego...

Opublikowano

Adrianos VIP MONSTER z jakimś fajnym podkreślnikiem.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...