Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakiego TuT-a chcesz żebym zrobił do tego działu :) ?


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie znam dość dobrze tf2 bo gram już około rok w nią ale nie wiem jakiego tuta napisać :P chodzi mi o jakiś temacik oczywiście każda wypowiedź=like

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

0.11 - scrap, 2 bronie

0.33 - rec, 3 scrapy (6 broni)

1.00 - raf, 3 rece (18 broni)

 

1.44 - 1 raf, 1 rec, 1 scrap

klucz - 2.88

 

Wydaje mi się, że do tego tutorialu nie potrzeba, naprawdę.

Opublikowano

0.11 - scrap, 2 bronie

0.33 - rec, 3 scrapy (6 broni)

1.00 - raf, 3 rece (18 broni)

 

1.44 - 1 raf, 1 rec, 1 scrap

klucz - 2.88

 

Wydaje mi się, że do tego tutorialu nie potrzeba, naprawdę.

Post nie w temacie zgłoszenie do moderacji

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Nie da się dobrze zacząć, to nie MMO gdzie możesz sobie wykupić jakieś bonusy na start. Mogę Ci powiedzieć, że większość broni podstawowych są najlepsze, a czapki nie dają nic poza wyglądem, TF2 to zupełnie inna gra od BF'a, CoD'a czy CS'a. Jak masz jeszcze jakieś pytania to możesz napisać śmiało PW.

 

@topic Zgłaszasz posty które pomagają innym, ciekawe. Wydaje mi się, że już wszystko co mogło być napisane tu o TF2 zostało napisane i ciężko będzie znaleźć coś o czym można by było zrobić tutorial.

Opublikowano

Nie da się dobrze zacząć, to nie MMO gdzie możesz sobie wykupić jakieś bonusy na start. Mogę Ci powiedzieć, że większość broni podstawowych są najlepsze, a czapki nie dają nic poza wyglądem, TF2 to zupełnie inna gra od BF'a, CoD'a czy CS'a. Jak masz jeszcze jakieś pytania to możesz napisać śmiało PW.

 

@topic Zgłaszasz posty które pomagają innym, ciekawe. Wydaje mi się, że już wszystko co mogło być napisane tu o TF2 zostało napisane i ciężko będzie znaleźć coś o czym można by było zrobić tutorial.

Hah wierzco ogarnij sie każdy wie jak stoi trading nawet jest taki TuT (jak mi się zdaje :P)

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Hah wiecz co ogarnij sie każdy wie jak stoi strading nawet jest taki tucik tu

Nie rozumiem, możesz edytować i napisać po polsku?

 

Moja odpowiedzieć nie miała na celu urażenie Cię jeśli byś o to podejrzewał.

Opublikowano

Nie rozumiem, możesz edytować i napisać po polsku?

 

Moja odpowiedzieć nie miała na celu urażenie Cię jeśli byś o to podejrzewał.

nie nie podejrzewałem cie o nic takiego, pisze po chińsku

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Użytkownik jest zbanowany, więc zamknę ten temat.

 

Skoro został odbanowany to otworzę.

 

Skoro jest znowu zbanowany to zamknę <_<

0eab14ddf550.png

Opublikowano

Twórca tematu nie ma nawet premium, a w innym temacie pytał się gdzie najwięcej wydropi, a teraz chce jeszcze TuTa zrobić xD

@top Chciałbym tuta o zmianie niektórych tekstur bo nie zawsze sb radze ;)

Opublikowano

Chętnie bym nie czytał twoje poradniki. Zwłaszcza z umiejętnością opcji edytuj i poprawnej polszczyzny. Chiński też przydałoby się poprawić.

Ale teraz na temat, możesz zrobić poradnik o taktykach. Albo o pickupach czy ligach. Chętnie takie coś poczytam.

Masz masę tematów, wysil móżdżek i znajdź coś.

  • Poradnik o Heavym, Pyro, Soldierze, Demomanu... wiele klas nie ma swojego poradnika na tym forum,
  • Taktyki na określone mapy,
  • Skrypty,
  • Tryby gry,
  • Jump,

Tego jest więcej niż tutaj napisałem. Więc napisz coś.

Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...