Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Dobry telefon ! Nowy lub Używany 300-400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam nagły przypływ lekkiej gotówki !

Mam pytaniem, jaki polecacie telefon do 300-400zł, nowy lub używany, jak możecie dajcie 2 linki :)

Do nowego i używanego.

Napiszcie model oraz dlaczego :)

Interesuję mnie przede wszystkim korzystanie z facebook'a podczas, gdy mam wi-fi :) Ładny przejrzysty :)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Samsung Galaxy Ace

Obecnie uzywam, MEGA POLECAM ! Nowy 800zl, Uzywany zalezy jaki 500-600zl .

 

i Nokia E52: Nowa 500-600zl, Uzywana nawet od 200zl :)

96601481590002969432.jpg

Pursuit Of Happiness

Opublikowano

HTC Wildfire jakbyś znalazł z S to jest zajebisty telefonik...

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

HTC Wildfire jakbyś znalazł z S to jest zajebisty telefonik...

Galaxy S, ace, desire - wszystko co podałem jest lepsze. Wildfire s za mały ekran ;)

 

 

Opublikowano

Nie kupuj wildfire S ja to mam i to takie gówno małe że omg. Mam fb, gg i 2 inne aplikacje a czasami tak tnie że głowa mała. Malutki ekranik, bardzo żałuje że go kupiłem.

Opublikowano

http://allegro.pl/htc-wildfire-s-szary-2gb-bez-locka-poznan-i2824911136.html

http://allegro.pl/nowy-samsung-s5660-galaxy-gio-gw-24-2gb-fv-i2827160651.html

http://allegro.pl/samsung-galaxy-ace-s5830i-pure-white-sklep-wroc-i2820825990.html

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Za nim wyślecie, telefon patrzcie na cenę jaką podałem :)

Jak na razie za darmo od kogoś dostanę Samsung Galaxy Spicy, lepiej to niż nic :)

Może go sprzedam i za kupie Gio :)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Chłopie tu się nie ma co zastanawiać. Bierz ten:

http://allegro.pl/telefon-komorkowy-gsm-dla-seniora-maxcom-430-bb-i2822391915.html

 

Duży wyraźny wyświetlacz.

simply.4557.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...