Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer Tekkit][Tymczasowo Hamachi][Szukam sponsora]Niedługo start!


NewSolider

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym wam zaprezentować mój serwer Tekkit, FREEBUILD

Niestety, narazie będzie Hamachi ponieważ narazie nie mam pieniędzy na utrzymanie :)

Byłbym bardzo wdzięczny,gdyby kilka osób złożyło się po 11 zł a wtedy zakupię serwer dedykowany :),

Oczywiście gwarantowana ranga VIP dla tych, którzy go kupią :)

IP:W hamachi zobaczycie :P

Whitelist: Narazie tak(pisać podania to będę dodawał)

Sloty:20(będzie więcej :D)

Ram:2GB

Sieci Hamachi: TekkitMCPL1-9

Haslo:123

Zapraszam!

WZÓR PODANIA:

nick:

wiek:

dlaczego mam cię dodać:

jak ogarniasz mody:

ITEMKI NIE SA BLOKOWANE :)

OFICJALNY START-PRZEPASZAM WAS, ALE Z POWODÓW TECHNICZNYCH SERWER WYSTARTUJE OKOŁO 15:30-16:00

Nie spodziewałem się, żę będzie aż tyle chętnych :)

Opublikowano

nick:ez2

wiek:10

dlaczego mam cię dodać:Lubie grac w MC :D

 

nick:ez2

wiek:10

dlaczego mam cię dodać:Lubie grac w minecraft :D :D :D

 

daj sieci i haslo do nich -.-

DAJ LIKE T0 NIE BOLI :D :D

Opublikowano

nick:Boyownik

wiek:13 :D

dlaczego mam cię dodać:Lubię serwery z modami, znudził mi się zwykły minecraft.

jak ogarniasz mody:Bardzo dobrze. Na kilku serwerach byłem "Inżynierem". Najbardziej ogarniam BC i IC co do Red Power to też ogarniam ale nie wiadomo kiedy wyjdzie ;/

 

P.S. Lipa, że na 1.2.5....

Opublikowano

nick:Boyownik

wiek:13 :D

dlaczego mam cię dodać:Lubię serwery z modami, znudził mi się zwykły minecraft.

jak ogarniasz mody:Bardzo dobrze. Na kilku serwerach byłem "Inżynierem". Najbardziej ogarniam BC i IC co do Red Power to też ogarniam ale nie wiadomo kiedy wyjdzie ;/

 

P.S. Lipa, że na 1.2.5....

Jest już 1.3.5 tekkit ale nie ma do servera pliczkow więc musisz poczekać aż wyjdzie i może admin zmieni na 1.3.5 ;p

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

Żebranie o kasę jest ,,nagradzane" na MPCForum z tego co pamiętam banem :P

 

Podanie:

nick:kotkowski

wiek:14

dlaczego mam cię dodać: Ogarniam mody tekkita, oprócz CC2, nie rozumiem języka lua. Chciałbym bardzo zagrać na serwerze

Jak ogarniasz mody: Dosyć dobrze, jednak wszystko buduje w swoim tempie. Słabo jednak ogarniam CC2

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...