Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Zostaniesz połączony pliki By Terenzo.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Więc tak mam pewien problem, pobrałem pliki serwerowe by Terenzo v3, skonfigurowałem serwer etc. . . i chciałem wejść i mam tak każdy channel włączony od ch1 do ch4 i jak klikam połącz mam cały czas 'Zostaniesz połączony z serwerem', właśnie nie wiem co zrobić.

Pobrałem gotową maszynę, może mi ktoś w tym pomóc ? Nagrodzę Like.

64931698447324846581.png

 

Jestem .Aser♛ - Jeśli masz coś do mnie Pisz PW.

Wiem mam wielu wrogów i mam wielu przyjaciół.

Jestem WOJOWNIKIEM !.

Opublikowano

Drogi autorze odczekałeś po wlaczeniu ? trzeba czekac z 5-10 min jesli nie pokaz syserr,syslog

Opublikowano

pong zmienić

 

Jak za działa masz Limit Like Wojtku

:).

 

@UP

Mi chodzi o to żeby nie czekać ileś tam minut tylko od razu się logować :)

64931698447324846581.png

 

Jestem .Aser♛ - Jeśli masz coś do mnie Pisz PW.

Wiem mam wielu wrogów i mam wielu przyjaciół.

Jestem WOJOWNIKIEM !.

Opublikowano

Drogi autorze odczekałeś po wlaczeniu ? trzeba czekac z 5-10 min jesli nie pokaz syserr,syslog

 

Też ma w pewnym sensie rację . Zależy na jakiej maszynie pracujesz i ile dałeś ramu na serwer

;)

 

Bo pamięć ram to nic innego jak szybkość wykonywania procesów

;)

 

I z tym pongiem też ma rację .

 

Jeżeli nic nie zadziała to podaj syserr auth i game . Zobaczymy co się dzieje .

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Dodam tylko tyle , że jesli chcesz aby sie szybciej game odpalalo usun troche map bo glownie przez to . Ja mam 3 mapki to mi się odpala 4 sec po wpisaniu /start

Gość Noresta™
Opublikowano

Ja mam dane na serwer 512 ramu i odpalam na nim 1 channel + 2x game i serwer włącza się po 10 sec coś koło tego spróbuj ustawić podobne parametry

Opublikowano

Aktualnie pracuje na tych plikach i po komendzie /start odczekuje około 8-10 sekund i śmiało się loguje wiec nie wiem jakie 5-10 minut -,-

 

Mhm . u mnie 1 min servera on . !

 

@Down

 

Bazy :

 

/etc/rc.d/netif restart

 

ifconfig

 

/start

 

1

 

@Down

 

bedzie szybko 1 min zagraj w metina :) .

 

Nie dziala channel 2 , 3 i 4 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...