Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(ic2) (bc) (rp) (cc) (inne mody z tekkit'a)! MechVille!


PolskiFighter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MechVillage

 

Info.png

 

strzalka.gif TYP: Moded (mody z tekkit\'a nie ma tylko ee2)

strzalka.gif Sloty: 20

strzalka.gif IP: s30.mineserv.eu:3493

strzalka.gif Potwory: on

strzalka.gif Zwierzęta: on

strzalka.gif PvP: on

strzalka.gif Premium: nie

strzalka.gif Nether: on

strzalka.gif BialaLista: tak

 

InfoDOt.png

 

 

Serwer jest z whitelist poniewaz nie chcemy grieferow!

 

podania skladac w taki sposob :

 

nick:

ile lat:

czemu ty:

ile grasz w minecraft:

cos o swojej postaci(mala historia musi miec sens + znkad jestes w minecraft np.MineVille,EpicVille) :

co bys zrobil zeby serwer byl lepszy?:

Opublikowano

nick:CrosRoad95

ile lat:15

czemu ty:nikt nie zlozyl podania i lubie servery tekkit ogarniam mody oprocz computerow ( bez wiki sie nie obejdzie ) nie grifuje

ile grasz w minecraft: od bety 1.7.2

cos o swojej postaci(mala historia musi miec sens + znkad jestes w minecraft np.MineVille,EpicVille) :mam fajna czarna postac ktora maskuje sie w nocy ;p dziki niemu nie raz w nocy kampiac nikt nie mnie widzial

co bys zrobil zeby serwer byl lepszy?:zalezy jakie bym mial mozliwosci

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

nick:Zakrzack

ile lat:16

czemu ty:Lubię serwery tekkit i ogarniam dobrze go, ale tylko maszyny. Reszty się uczę na singlu

ile grasz w minecraft:od alpha 1.2.0_02

cos o swojej postaci(mala historia musi miec sens + skad jestes w minecraft np.MineVille,EpicVille) : Nie mam premium kupionego

co bys zrobil zeby serwer byl lepszy?:Reklama na youtube (i to nie jedna) hmmm że tak powiem zaspamować różne fora i założyć stronę serwera.

Zakus :)

Opublikowano

nick:SrCortix

ile lat:14

czemu ty:Bo nie inni

ile grasz w minecraft:rok

cos o swojej postaci(mala historia musi miec sens + znkad jestes w minecraft np.MineVille,EpicVille) :Hmmmmmm Jest Fajna

co bys zrobil zeby serwer byl lepszy?: Nic Tylko zeby nie bylo WL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...