Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO]Zwiększony poziom maksymalny


nammeles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Blog_Level_Sixty.jpg

 

 

W następnym patchu (tj. wtorek/środa) w Need For Speed World można zdobyć 60 lvl doświadczenia.

 

 

 

Źródło:

https://world.needforspeed.com/news/article/5866

883a4c6552b8d08bd8203d21788fd86dee4c2908.png

 

f85e60776e51e6e4dd19d8a111bbb648db2b4459.png

Opublikowano

Jak dla mnie świetna sprawa, dodatkowe miejsce za darmo.

 

 

Uprzedziłeś mnie. A specjalnie zrobiłem temat, w którym można

podyskutować o wszystkim. Proszę administrację o jakąś decyzję

by nie było problemów z dwoma tematami o tym samym

;)

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Nie od Teraz tylko w przyszłym patchu tzn z wtorku na środę przyszłego tygodnia, dodadzą w tedy również śnieg.

 

3408476.png

Opublikowano

Fajnie i to bardzo, tylko nas okłamali. W wielu asc marc'ach było, że 50 lvl to max i więcej nie bd. Ale okej. Cieszę się. Trzeba brać się do roboty :)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Faajnie, tylko tak mało cuś, z 99 lvl by dali ale i tak faaajnieee.

 

Wam zawsze mało xD Cieszcie się że cokolwiek w ogóle zmieniają. ;]

Opublikowano

Od około 110 czy 120 dnia gry mam 50 level. Teraz mam ponad 300 dni gry i coś z poziomami mieszają.

Dawno miałbym ten 60 level (jak i większość kierowców).

Dodatkowe 10 lvl? Fajnie. Przynajmniej jest jakiś cel do osiągnięcia. Poza tym dodatkowe miejsce w garażu zawsze się przyda. Szkoda tylko, że wbijanie lvl nie jest już tak atrakcyjne jak kiedyś. Chciałbym się cieszyć każdym wbitym poziomem a nie tylko tym 60.

Teraz znów będzie trzeba jeździć i zbierać repa...

Ciekawe ile punktów będzie trzeba do tego ostatniego poziomu dozbierać...

 

Ale plus dla nich za to.

 

Ciekawe jak szybko pojawi się pierwszy kierowca z 60 lvl.

Opublikowano

Ciekawe jak szybko pojawi się pierwszy kierowca z 60 lvl.

 

Myślę że około 1h albo mniej i to z kilka tys. graczy będzie miało 60lvl za pomocą bota :D

Opublikowano

Myślę że około 1h albo mniej i to z kilka tys. graczy będzie miało 60lvl za pomocą bota :D

1h na bocie smieszne :) 60lv huhee jak na 50lv potrzeba 360 a co mówic dalej przeceniasz go

 

@top jo tam widać że mało autek do dodania mają. I kasa z bossterów juz nie leci.

Opublikowano

Ahahah a tyle razy się zarzekali,że nie będzie większych poziomów i będzie tylko maksymalny 50 lvl widać bida ich przycisnęła skoro zaczęli tracić graczy

Opublikowano

Wkońcu coś zrobili dla graczy z 50 lv.

I nawet dobrze ze zrobili wiekszy lv bede miał co robić xD

Nfs W : PLADAPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...