Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Witam jak zrobić żeby mieć odkrytą całą mapę ?


Klaskobotoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam odkrywaj nowe miejsca ;p a nie na latwizne idziesz i na map click będzie chodził ;p

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Mam na kąpie wgrane ale nie mogę z naleźć instalki, jak znajdę editne ;p

Ok dzięki, będe czekał. ;)

 

Sam odkrywaj nowe miejsca ;p a nie na latwizne idziesz i na map click będzie chodził ;p

Chętnie bym to zrobił, serio ale mam starego lapka i mam straszne lagi, przez szukanie czegos nieraz trace duzo czasu badz ide gdzies gdzie wcale nie chciałem pójsc ;)

 

@topek

Na http://tibiaauto.net/forum/ na forum TA jest plik z odkrytą całą mapką.

hmm... nie wiem czemu ale coś nie chce wejść mi te forum TA ;/

Ok, zaraz lookne i dam edita czy działa ;)

 

Edit 1: Niestety tez forum TA mi nie wchodzi, widocznie jakis blad u nich. Ale dzieki za dobre intencje ; )

Opublikowano

Sam odkrywaj nowe miejsca ;p a nie na latwizne idziesz i na map click będzie chodził ;p

Może potrzebuje map do bota tak jak ja ;p

 

Ok dzięki, będe czekał. ;)

 

 

Łap http://www.speedyshare.com/dvPm9/20120620-automap-tibiabr.exe

Skan

 

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...