Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Komedia, chcesz się pośmiać wbij.


wilk2311PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wklejam tutaj treść ticketa, czytajcie i się śmiejcie <_<

Szanowny(a) Graczu,

 

proszę to udowodnić.

 

 

Dziękujemy za wybór naszych gier.

 

Życzymy spokojnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2013 Roku!

 

Z poważaniem,

Wasza Ekipa Pomocy Technicznej

 

--

Bigpoint Support

Oc

 

Bigpoint GmbH

Drehbahn 47-48

20354 Hamburg | Germany

 

Fax: +49(0)40.88 1413-906

http://www.bigpoint.com

 

CEO: Heiko Hubertz

Business Registration: HRB-Hamburg 94148

 

 

> Username: xxxx

> UserID: xxxx

> GlobalAccountId:xxxx

> E-Mail: xxxxx

> GameID: xxx

> Problem: Problem w grze

>

> Cookies Enabled: yes

> Flash Available: yes

> Flash Version: 11.5.502

> User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:17.0) Gecko/20100101 Firefox/17.0

>

> ---

> Witam Serdecznie

> Po dzisiejszym odbiorze z nagrody adwentowej znikło mi paliwo zbierane wcześniej. Było tego dość sporo, więc prosiłbym o odpowiedź ;)

> Pozdrawiam

>

>

Złodzieje ukradli mi 1,7kk paliwa do peta. Czyli co mam codziennie robić ss eq aby w razie czego coś im udowodnić? Oczywiście odpisałem im co o tym sądze w kulturalny sposób.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

hahahahha ale zabawne !hahahahahhaah leże i kwiczę !! hahahahaha paliwo mu ukradli ahhahahahahah leże ! xD

 

a co nas to ? xD

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Macie podobny problem czy tylko mnie ojebali(nie pierwszy raz).

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Dostałem odpowiedź ;P

Szanowny(a) Graczu,

 

Jedynym błedem było latanie przez Ciebie na bocie, co sobie paliwo nazbierał. A teraz koniec zabawy.

Upss :D

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Odpisz im, że to nie bot tylko murzyn, którego kupiłeś na targu niewolników za 50zł Ci zbierał 18/dobę, a pozostałe 6h Ty:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

To dostane bana za rasizm ;D hehe xD

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Nie ogarniam tego. Ukradli to spam w supporcie, a nie tu.

@upy

Po kit te posty? :x

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Nie ogarniam tego. Ukradli to spam w supporcie, a nie tu.

@upy

Po kit te posty? :x

 

Żeby było fajnie, nie ogarniasz? Twój problem.

Pośmiać się już nie dasz? Peszek;x

userbarcopy.png

Opublikowano

nie zbanowali, sam do nich napisałem że latam na bocie i dziękuje im za kilka lat latania.

Konta mi nie zbanowali do dziś ( w sumie, może je oddam) napisali tylko

"oj nie lepiej swoje konta dać tylko kradzione podkłakać...Nuda i tyle.

My też dziekujemy takiemu graczowi bo sie cosik bociki popsuly i placza ze juz nie zarobia na nich..."

to najlepsze :D

Chodź, zrobimy te jebane zdjęcie, CZIIIISS *.*

Opublikowano

nie zbanowali, sam do nich napisałem że latam na bocie i dziękuje im za kilka lat latania.

Konta mi nie zbanowali do dziś ( w sumie, może je oddam) napisali tylko

"oj nie lepiej swoje konta dać tylko kradzione podkłakać...Nuda i tyle.

My też dziekujemy takiemu graczowi bo sie cosik bociki popsuly i placza ze juz nie zarobia na nich..."

to najlepsze :D

 

 

Nie no czysta komercja w BigPoint Materialiści z nich i tyle :D ale nie no naprawde śmieszne to jak przeczytałem cytuje: ''''bo sie cosik bociki popsuly i placza ze juz nie :D zarobia na nich..."'' Boże :D hehe xD

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Hah. Okradli z paliwa i nie mogą tego oddać. To to dopiero jest gra..

I co teraz? Nic. GG

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

BP kradnie paliwo haha :D

Ale BP to jest tępe ;x po co wyłączają uridium Wars?!

Pamiętam jak mi ukradli konto i specialnie do BP napisalem zeby mi je zbanowali pisałem że latam na bocie itp a oni nic : D

Opublikowano

ja nawet nie zauwawżyłem bo cał czas bot lata:P

nie kłóccie się o paliwo, jak o paliwo ruscy

:ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja:

Opublikowano

Paliwo drogie nie każdego stać :/ Dlatego kradną bo drożeje. A nie sory słyszałem że na mikołajki staniało parę groszy :D

Opublikowano

A weźcie, to bp już robi co chce, tylko by pomogli, gdybyśmy nie wiedzieli jak zrobić przelew, złodzieje :)

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...