Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Co was denerwuje , a co wam się podoba w grze NFS World?


xpawel322

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Założyłem ten temat bo chciałbym się dowiedzieć co was denerwuje , a co wam się podoba :)

to ja zaczne

Podoba:

-Wiele aut do wyboru .

-Dużo ludzi , nie brakuje wyścigów .

 

 

Denerwuje:

-Drogie ceny boost

-Spychanie na wyćgiach (typowe nie umiejetnosc przegrywania

Brak sygny :)

Opublikowano

Podoba:

- Masa samochodów

- Wielu graczy, zawsze znajdzie się kogoś do gry

- Rotacje aut za IGC

 

Denerwuje:

- Drogie SB

- Większość wozów jest za SB

- Te spychanie w wyścigach/pościgach to co autor podał, ale ja już mam sposób na takich gości :P

- W dalszym ciągu EA nie raczy naprawić czatu...

Opublikowano

Podoba:hahahah, ale tak na serio? Jedynie ilość dokładnie odwzorowanych aut.

Wady:

-brak chatu,

-drogie sb,

-brak kodów, ankiet,

-mało aut za igc,

-brak driftu,

-głupia policja[jak i w kazdym nfs].

Gg

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Podoba:

Dużo graczy

Można grać za darmo

 

 

Wady:

Drogi SB

Większość aut za IGC to gówno

Gra w stylu Pay 2 win

Usunięta policja w jeździe dowolnej

Dużo bugów, cziterów itp.

Brak zabezpieczeń...

Opublikowano

Podoba:

- rotacja samochodów za IGC

 

Wady:

-pay4win

-SB za drogie

-samochody za drogie

-ograniczona ilość miejsca w garażu

-brak czatu

-spychanie

-wszystko co fajne do ulepszania jest za SB

- moża by tak jeszcze wymieniać w nieskończoność

 

0md2yZl.jpg

Opublikowano

nie dziala czat, czasem wyscig laduje sie 5min i nic, duzo cziterow, zle nastawienie EA do graczy, nawet na swieta nie zrobili nic specjalnego, rzadko pojawiaja sie nowe rzeczy ; /

Opublikowano

Zalety :

- Dobrze odwzorowane auta

-Ciekawa rozgrywka

-Dużo graczy

Wady:

-Zepsuty chat

- Drogie SB

- Samochody za IGC to w większości gruchoty

- 3/4 Body kidów jest za SB

-Żeby wydropić chociaż 1 ultra część trzeba jeździć przez godzine albo więcej

-Większość fajnych aut jest za SB

Podsumowując to co wypisałem, większość wad wywodzi się od SB, po prostu nie każdego stać na wysłanie sms'a za 40zł. Dla mnie to duża przesada z tymi cenami, dlaczego nie mogą wprowadzić fajnych bodykidów za IGC ?

Opublikowano

++ szczegółowe odwzorowanie wyglądu samochodów

++ rotacja

+ duży wybór samochodów

+ ciągłe nowości (drobne ale zawsze)

 

--- złe odwzorowanie osiągów samochodów

--- niespełnianie obietnic (to bardziej co mi w dev'ach nie pasuje)

-- niesłuchanie społeczności (nie zawsze ma racje ale zdarzają się sensowne pomysły)

-- nie łatanie bugów

- za mało możliwości rozbudowania wyglądu za IGC

 

 

Do wszystkich, którzy narzekają na SB:

to nie jest do końca ich wina, prędzej wina sytuacji w naszym kraju. Np. w WB zakup nowej gry na PC to nie palenie fajek przez 2 dni (u nas 120-150zł czyli ok. całego tygodnia)

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...