Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MiniTuT] Jak wyłączyć niektóre elementy pogody na serwerze Minecraft


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PORADNIK - JAK WYŁĄCZYĆ NIEKTÓRE ELEMENTY POGODY NA SERWERZE MINECRAFT

=====================================================================================

Denerwuje Cie, że na serwerze pada deszcz?

A może nie chcesz, aby w graczy strzelały pioruny?

Ten poradnik jest dla Ciebie!

 

1. Pobieramy plugin NoWeather :

http://dev.bukkit.org/server-mods/noweather/

2. Po pobraniu instalujemy go na serwer. Wrzucamy plik NoWeather.jar do folderu plugins, który znajduje się w folderze

z naszym serwerem.

3. Po wrzuceniu pliku odpalamy/restartujemy serwer.

=================================================

Gratulacje! Właśnie zainstalowałeś plugin NoWeather do wyłączania elementów pogody!

W configu pluginu możesz ustawić co ma być włączone, a co wyłączone.

 

Poradnik Ci się przydał?

Nie żałuj lajka.

;)

======================================================================================

5465845486.png

Opublikowano

A nie lepiej użyć WorldGuarda,

Na pewno prawie każdy serwer go używa,

więc po co zajmować ram pluginem którego opcja jest dostępna w podstawowym serwerze.

Ale sam plugin jest spoko, więc like leci.

Opublikowano

TuT fajny ale szkoda ze go nie napisales/as na Halloween bo mam wlasnego serwa i chcialem zrobic zeby calyczas byla noc i walily pioruny :/ ale sie przyda na Halloween 2013 :D

hihihi hehehe hahahaha...

Opublikowano

jak juz napisałes jest to kolejny beznadziejny plugin tak jak world border (world guard go spokojnie zastepuje) , set rank pex (zwykla komenda z permissionsEX) ... mozna by dlugo wymieniać

 

A nie lepiej użyć WorldGuarda,

Na pewno prawie każdy serwer go używa,

więc po co zajmować ram pluginem którego opcja jest dostępna w podstawowym serwerze.

Ale sam plugin jest spoko, więc like leci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...