Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podłączenie zarówno głośników jak i monitora.


adamo14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę, że wystarczy taki zestaw:

kabel aby podłączyć do monitora

http://allegro.pl/kx1a-kabel-xbox-360-vga-hd-av-lcd-crt-xbox360-gold-i2825877341.html

 

i obowiązkowo adapter mini jack aby był dźwięk (podłączamy go w odpowiednie miejsce w głośnikach/subwooferze

http://allegro.pl/adapter-mini-jack-2-x-chinch-cinch-wroclaw-i2815917282.html

Opublikowano

Musi gdzieś być to wejście jak byś np. chciał posłuchać na nich muzyki z MP3 lub telefonu, to jest identyczne wejście jak na zwykłe słuchawki na kablu.

Poszukaj gdzieś obok regulacji głośności lub jak mówiłem przy subwooferze.

Opublikowano

Będzie działać jeśli w głośnikach masz wtyczke pod jack'a (wejście męskie) bo w tym adapterze są same żeńskie...

Ja tego nie widzę jak nie potrafisz ruszyć głową i samemu rozwiązać problemu to najlepiej wyślij zdjęcie głośników z każdej strony.

Opublikowano

Z przodu jest tylko pokrętło do regulowania głośności. Zrobiłem zdjęcia tylnej części. A i te 2 kable z końcówkami czarną i białą, które są podłączone do głośników to kabel który po 2 stronie ma mini-jack'a. Zresztą widać na zdjęciach:

1. http://img84.imageshack.us/img84/2848/zdjcie1278.jpg

2. http://img803.imageshack.us/img803/9653/zdjcie1277.jpg

3. http://img228.imageshack.us/img228/672/zdjcie1280.jpg

4. http://img836.imageshack.us/img836/8742/zdjcie1281k.jpg

Opublikowano

Rozumiem, że ten kabel z końcówką mini jack'a (zielony) wpinasz do komputera?

Jeśli tak to nie musisz nawet kupować adaptera, wystarczy, że podepniesz biały i czerwony jack (ten z tego kabla który masz kupić) do głośników w to miejsce gdzie na chwilę obecną znajduje się biały i czerwony :)

 

Jednak długość kabla od miejsca podłączenia do monitora, a wtyczek dźwięku jest bardzo mała, dlatego dla własnej wygody możesz kupić tego żeńskiego jack'a i zwiększysz zasięg kablem który teraz masz (ten z zielonym jack'iem na końcu). Pozdro

http://allegro.pl/adapter-rca-chinch-minijack-zenski-glosniki-xbox-i2851519428.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...