Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak sprawdzić czy ktoś ma ulti na cd.


sensus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, nie zauważyłem takiego tutoriala, a więc wam opiszę.

 

Jak rozpoznać czy ktoś ma włączone ulti?:

Bardzo proste, na screenie wygląda to tak:

 

screen09r.png

 

Jak widzimy, tylko 2 osoby (czyt. diana, fiora) mają tam zamalowane kółko (na zielono), jeżeli tak jest, to wtedy wiemy że osoba ma ultimeta i nie ma cd na niego.

Jednakże jeżeli jest nie zamalowane kółko (czyt. np. shen) to znaczy że osoba ma ultimatea na cd, i nie ma go dostępnego.

 

Pewnie wiele osób wie o tym, ale daje to tym którzy nie wiedzą.

@2 down

Wow popłacz się bo źle odmieniłem słowo.

<>

Opublikowano

Myślę że większość to zna aczkolwiek przydatne, nieraz podczas gry ktoś się pytał Why didnt use ulti?, podczas gdy ktoś miał Ulti na CD. Poradnik krótki no ale co się tu rozpisywać.

Opublikowano

@top

 

Co to jest ultimet? znam tylko "Ultimate"

 

 

przyda się początkującym.

Opublikowano

THx przydalo sie, ale chyba fiora tez ma cd na ulta, co nie ????????

A moze sie rozpisz w tucie: Wielkie ciekawostki i wiedza tajemna LoL-a

Na mpc jest wiele takich miniminitutów, można z tego to stworzyć

Opublikowano

@UP przeczytaj jeszcze raz, bo widać że nie zrozumiałeś ;P. Jeżeli ma zamalowane to ma dostępne, jeżeli nie to nie ma dostępnego.

<>

Znawca
Opublikowano

@up. Ale fiora i diana maja zamalowane.

 

@topic. Przydatne, nie wiedziałem o tym

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Tez o tym nie wiedzialem,a to moze sie przydac przy shenie,malphicie lub gankow junglerow ;),czy nawet supportow jak soraki czy sonie

sstwc.jpg

Opublikowano

Wittaam ;] nie zwracałem uwagi na to bo o tym nie wiedziałem < Facepalm >

 

Dzięki może gimby jak to przeczytają nie będą się wpieprzać w Team Fight i jak padną będą płakać że " Myślałem że masz Ulta "

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

niedlugo bedzie temat Jak zobaczyc lvl przeciwnika

 

Skoro inni piszą że się przydało to nie pier**** głupot człowieku.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Dałbym Like ale jesteś ślepy.

Ja tam widze, że Fiora i Diana maja ulti a Ty napisales, ze tylko Diana ma zamalowane kółko.

Opublikowano

Dałbym Like ale jesteś ślepy.

Ja tam widze, że Fiora i Diana maja ulti a Ty napisales, ze tylko Diana ma zamalowane kółko.

A Ty mało inteligentny napisałem że "np. diana", ale jak się nie umie czytać to tak jest ;f/=.

Dobra nvm, poprawie to. Pisałem tak bo jak robiłem screena to nie widziałem że 2 osoby mają ;p.

<>

Opublikowano

Ja nie wiem jak przeciętny gracz który ma 30 lvl może tego nie wiedzieć, ale ok.... nie wnikam. Chyba ktoś musi mieć takie okulary :D.

 

St%C4%99pie%C5%84.jpg

 

 

Ale początkującym się przyda

Opublikowano

Ja się o tym dowiedziałem dopiero na 30 lvl kiedy zacząłem grać rankedy i mnie ktoś opierdolił za to, że pisałem "omg why no ult" xD

Aby ulepszyć ten poradnik dodam od siebie, iż każdy zielony prostokąt/kwadracik nad naszym bohaterem symbolizuje 100 HP.

pc_sgt.Hobbit.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...