Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zmiana dropu na plikach by Terenzo.tk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o napisanie mi zmiane dropu na plikach by terenzo tk gdzie dokładnie wejść w firezilla i co zrobić bo ja kurde nowy i nie ogarniam nie piszcie mi jakis

game:

pfdsafdpfd

safdsafdsa

fdsaf

bo ja i tak nie zrozumiem podajcie ścieżke i dokładny plik jaki otworzyc :D ! poleci lajk i 5*

 

 

TERENZO

JEŚLI NA TO PATRZYSZ TO POWIEDZ MI

CO MUSZĘ WGRAĆ DO KLIENTA

ŻEBY WIDZIEĆ ALL FRYZURY I PETY W TWOICH PLIKACH !! BO NIE WIDZE NA CLIENCIE METIN2.PL

1e6.png

Opublikowano

drop zmieniasz w usr/home/mt2/share/locale/common_drop_item.txt

usr/home/mt2/share/locale/mob_drop_item.txt

 

Musisz wgrać ClientSideV1 a dopiero później ClientSideV3.

Opublikowano

A jeszcze jak byś mi powiedział jak zrobić tak dokładnie 10 ku z m1 do G1 i jakiś tęczowy kamien wgrac ze odrazu na P by było mega

 

@@@@@@@@@@@@@@EDITTTTT

oo jak byś jeszcze mógł to jak zmienic biologa na 1sekunde oddawanie i nagrody zmienic

1e6.png

Opublikowano

JESZCZE 1 OSOBA NIECH MI POWIE JAK ZMNIEJSZYĆ LVL DO 105 PROSZĘ :D

 

To Wchodzisz tak :

/usr/home/mt2 i tam masz takie foldery jak ch1,ch2,ch3,ch4,game 
otwierasz po kolei te ch i tam masz plik Config uruchamiasz go notatnikiem i masz na samym końcu takie zapytanie ,,MAX_LEVEL: 250 i zmieniasz to na 105,lub na 99 jak wolisz i zapisujesz to i robisz to w wszystkich ch i pliku game,, to na tyle 

Ker169.gif

Opublikowano

drop zmieniasz w usr/home/mt2/share/locale/common_drop_item.txt

usr/home/mt2/share/locale/mob_drop_item.txt

 

Musisz wgrać ClientSideV1 a dopiero później ClientSideV3.

 

Terenzo a nie czasami prawidłowa ścieżka do tych plików to taka ?

 

/usr/home/mt2/share/locale/poland

Ker169.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...