Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Jak w pełni zablokować HS'a, do hackowania?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak w pełni zablokować HS'a (Na dzień dzisiejszy. Czyli 6-grudzień) żeby móc hackować?

Możecie dawać linki do tematu autora tego blocka HS'a.

 

Łapki, like, dobre komentarze na profil, za profesjonalną i dobrą odpowiedź!

 

Proszę speed!!!

Opublikowano

Dzięki! - Zaraz sprawdze, dam like, itp..

 

Teraz jak się loguje (jeszcze bez blocka HS'a itp) wyskakuje błąd podczas łączenie się z serwerem. Tak na każdym serw. Możecie pomóc :D

Opublikowano

Też tak mam ...po updacie nawet nie idzie z Bot bobem ... error jakiś.

@edit na metka też nie mogę się zalogować :O o co chodzi ?

 

 

Opublikowano

Ok dzieki. Ja też polecam tego LOGBLOCKA do metka lecz... jak bocisz na fb to najlepiej zrób sobie postać woja 30 lvl - do wyexpienia w 1 nocke na dzikusach mentalem i tą postacią sobie łów - oczywiście na innym emailu. Małże przesyłasz sobie z tego botka 30 lvl na główną postać i jest git.. bo jak będziesz miał 1 konto w którym i bocisz i grasz normalnie to w końcu tego perma złapiesz...

@Kamer.

Ten plik w bacie który zmienia atrybuty w pliku niby nic nie daje ???

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...