Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[upomnienie] Zamykanie tematów przez GM'a


Yarker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że za to dostanę sporego - od pewnego pana ale muszę to napisać.

Proszę linki do tematów :

http://www.mpcforum.pl/topic/773802-elita/

http://www.mpcforum.pl/topic/779519-szukamnostale-se-ip/

http://www.mpcforum.pl/topic/781637-problem-misja/

 

W tych tematach autor wyraźnie napisał ,, cls '' a ten pan ( MrPiotrek122 ) piszę posta i dopiero po tym zamyka... Nie wiem jak jest z GM'ami ale nawet kidów się uczy żeby w takich sytuacjach odrazu zamykać...

Z góry przepraszam że piszę to tu ale nie wiem z kim rozmawiać o takich problemach. Według mnie jest to zwyczajne nabijanie postów...

 

Proszę o upomnienie tego pana czy coś tam

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

@UP... wiem że mam KZ oraz pw jednak myślę że pw odbiera tylko antix i wredna a tutaj mogą to zobaczyć wszyscy i może jakoś upomnieć tego serio doświadczonego GM'a...

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

@UP... wiem że mam KZ oraz pw jednak myślę że pw odbiera tylko antix i wredna a tutaj mogą to zobaczyć wszyscy i może jakoś upomnieć tego serio doświadczonego GM'a...

GM GMa również upomni, nie martw się.

Top, mnie uczyli że się nie piszę postu ale jak kto woli.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zjesz go za to? Nie jest napisane, że nie wolno tego robić. Kto jak chce.

 

PS. Nie rób z tego szopki - uwierz, że Piotrek na pewno by Ci odpisał ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Teraz to dałeś po grubej rurze. Matko święta po co zwykłym użytkownikom te "informacje"? Czy ten dział służy do upominania? Jezus..........

1334497071-U17330.png

Bywalec
Opublikowano

Jezu, Piotrek zawsze odpowiada na PW.

 

Po drugie, macie specjalny dział do takich rzeczy.

Po trzecie, po co tworzysz od razu nowy temat, o tak błahej rzeczy?

Opublikowano

Piotrek wrócił na Globala po długiej przerwie, o pewnych rzeczach mógł najzwyczajniej w świecie zapomnieć. Myślę, że aż tak wielkiego i kardynalnego błędu nie popełnił by pisać to tutaj, na forum wszystkich. Mogłeś mu to napisać na pw, na pewno by Cię za to nie zabił.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Szkoda , ze nie napisales jeszcze tego hmm w pogaduszkach/metin2/minecraft itp. Pisales do mnie na PW więc nie mow , ze nie odpisuje bo odpisalem tobie wiec zanim podasz jakies "oskarzenie" to daj dowod :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...