Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zadanie dla użytkowników librusa


MFC

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Moglibyście mi obliczyć średnią z tych ocen? bo dziennik mi pokazuje 4,13 a to nie mozliwe bo ja jestem slaby w nauce :D Szkoła to technikum.

 

 

Aplikacje i strony internetowe ---- NIC

Bazy danych ---- 3- (waga 3)

BHP ----- 4(waga 1),3(waga 1)

Biologia ----- 1(waga 1)

Chemia ------- 3- (waga 2) 2+ (waga 6) 1 (waga 2)

EDB -------- 1 (waga 1) 1+ (waga 5) 5- (waga 1)

Fizyka ------ 1 (waga 4)

Geografia ----- 2+ (waga 1) 1 (waga 1) 1 (waga 1)

Historia ------ 3+ (waga 3( 1 (waga 5)

Język angielski kontynuacja ------ 1 (waga 1) 2 (waga 3) 4 (waga 3)

Język polski ------- 3 (waga 3) 3(waga 4) 3(waga 4) 1(waga 4)

Matematyka ------- 1 (waga 1) 1 (waga 2) 2 (waga 1) 1(waga 5)

Podstawy przedsiębiorczości ------ 2 (waga 1)

PAiSI -------- 4 (waga 1)

PPSiO ------ 3 (waga 1) 5 (waga 1)

PSK -------- 3 (waga 1) 4 (waga 1) 5 (waga 1)

PSO --------- 4- (waga 1) 5 (waga 1) 6 (waga 1)

PUiSS -------- 2+ (waga 1)

PUTK -------- 5 (waga 1) 5 (waga 1)

psio --------- 2 (waga 1) 3- (waga 1)

Religia --------- 3 (waga 1)

Sieci komputerowe --------- 2 (waga 1) 2 (waga 3)

System operacyjne ------- NIC

Urządzenia i systemy sieciowe -------- 3+ (waga 2) 1 (waga 2)

Urządzenia techniki komputerowej ----------- 4- (waga 1) 1 (waga 1)

Wiedza o kulturze ----------------- 1 (waga 3) 2- (waga 4) 4 (waga 4) 1 (waga 4) 1 (waga 4) 1 (waga 4) 4- (waga 2)

WF (pały za brak stroju xD) ----------- 1 (waga 3) 1 (waga 1) 5 (waga 1) 3 (waga 3) 5 (waga 1) 4- (waga 3) 1 (waga 1)

 

 

 

 

Wybaczcie , że tak brzydko napisałem te oceny ;p

 

 

PS Waga oceny to jest coś takiego jak :

 

 

Np dostałem 4 (waga 3) to tak jakbym dostał zwykłe trzy czwóreczki :D (tak ja to rozumiem) xD

sygnary.jpg
Opublikowano

Nie :) Każda rzecz ma swoją wagę :)

Np.

Kartkówka Waga 2

Sprawdzian Waga 3 :)

Sprawdziany są najważniejsze, dlatego mają największą wagę

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Pomocnik
Opublikowano

No wiem , że każda ma swoją wagę ale pani nam mówiła , że jeżeli ocena ma np wagę 4 to się liczy jako cztery takie oceny. Ale dobra poczekam pare dni i może wróci średnia do normy. Bo teraz liczyłem na spokojnie i wyszło 2 z kawałkiem ;D.

sygnary.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...