Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NosTaleSE][Event]O nie! Ogromny bałwan atakuje NosVille


Kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cóż. Jednak coś napiszę.

Tłumaczenie:

Witamy koreę.

Od dnia 2012-12-05 do 2012-01-09 będzie trwało wielkie zimowe wydarzenie.

Spotkacie tyle nowości ile nigdy nie było.

Nowy wygląd NosVille na czas zimowego wydarzenia:

1.jpg

Nowe zadania zimowe, oraz NOWI PARTNERZY!!!

Zimowa czasoprzestrzeń:

2.jpg

Wprowadzamy również losowe skrzynki śnieżnych gadżetów do naszego sklepu (nosmarket).

 

Nowe zimowe zwierzątko:

Mały świąteczny Yak

2012-12-04164135.jpg

 

~Z każdym dniem rozwój NosTaleSE jest szybszy~

Pozdrawiam

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Witamy koreę.

Z dniem dzisiejszym zadania z kwiatów dźwięku i listów zadań zostały zmienione.

Teraz za zrobienie ich będą nowe nagrody oraz większa ilość doświadczenia.

Dziękuję.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witamy koreę.

Z dniem 2012-12-05 wprowadzamy do gry dwóch nowych partnerów.

Będą mieli atrybut wody. Resztę dowiecie się w grze.

Dziękuję.

WITAMY KOREĘ!

Z DNIEM 2012-12-05 DODAMY NOWE KARTY SPECJALISTY DLA WASZYCH NOSPARTNERÓW!

1.jpg

 

 

2.jpg

 

 

5.jpg

14.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sporo tych nowości

:)

 

UWAGA: OD 12 GRUDNIA KAŻDY W PACZCE CZY TO NA START CZY NA GŁÓWNEJ POSTACI DOSTANIE;

BRĄZOWY KRZAKOGON X1

SKUTER X1

ZWÓJ TELEPORTU X99

LALECZKA PETA X99

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

No dobra, może i temat ładny, postarałeś się ale ja w Swoim temacie :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/762592-newsyporady-ze-swiata-nostalese/

 

Mam wszystko na temat eventów .. więc dla mnie jest on zbędny.

lucyfergif.gif

Opublikowano

 

 

Newsy:

 

 

Event Zimowy 12.05 - 01.09:

Od 12.05 Do 01.09 Trwać będzie ,,Event Zimowy'' NosVille będzie całkiem białe !

Dodana będzie również Zimowa Czasoprzestrzeń.

Nowy zimowy pet : Mały Świąteczny Yak

W NM będą skrzynki zimowe z różnymi ciekawostkami ;)

 

 

A to co napisał kuba to trochę wiocha dla ciebie

 

On wszystko tłumaczy a ty piszesz swoimi słowami

 

Kuba zostaje

 

 

 

@TOPIC : Brawo i ciesze się że jednak coś piszesz. Oby coś podobnego było na PL bo zapowiada się nieźle ;)

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Grałbym na SE ale nie da się zmienić ip syf i tyle z tym ip zrobili żółtki a na pl i tak gówno niestety będzie z tego .. i oczywiście 2 tyg po SE ruszy połowa tego co u nich ....

Opublikowano

A te osoby które jutro albo pojutrze się zaloguje to też dostaną ?

Do 9 stycznia.

 

Grałbym na SE ale nie da się zmienić ip syf i tyle z tym ip zrobili żółtki a na pl i tak gówno niestety będzie z tego .. i oczywiście 2 tyg po SE ruszy połowa tego co u nich ....

Oni by tego nie nalozyli ale jakies nooby zrobili hacka na nosmarket ktorego juz zablokowali - i dlatego nalozyli blokade

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Nareszcie jakieś ciekawe i przydatne zmiany! :)

Dodam od siebie, że takie SP będzie można zdobyć:

SPPARTNER_xexpean.PNG

1 Karta - Wojownik (kliff/tom)

2 Karta - Magiczka (sakura)

3 Karta - Łucznik (bob)

Czyli każdy partner będzie miał chyba swoje własne SP!

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

wtf sp dla partnerów?

 

Jeszcze te sp są takie brzydkie ;d

 

 

Szkoda tylko, że skille ściągneli od pozostałych sp ;d Przynajmniej tak widać na obrazku. W miarę dobre skille mu dali, chyba, że są inne na partnerze a na gladku inne. To wtedy słabo :D

Opublikowano

Brzydkie czy ładne to tam obojętnie, ale zauważ jak by tak wprowadzili na PL to by partnerzy byli przydatni! bo tam mają słaby DMG więc by się to przydało.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Uwaga EVENT "Big Event" #3 Z Paczką która zawiera krzakogona skuter i inne gadzety otrzymuje datę 12.12.2012 do 1.9.2013 . ;)

Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Opublikowano

Oczywiście dla partnerów umiejętności także będzie się ulepszać :)

Nie wiem skąd zdobyć te SP, ale jak znajdę info to dam wam znać.

Link do informacji o SP:

http://nostale.com/news/noticeView.asp?bbsCode=gm&bbsNo=747&page=1

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Jestem w grze ale nie dostałem tej paczki musze cos kliknać ? czy co

 

edit:/Okej Na stronie pisze że od 12.12 będzie

Opublikowano

Uwaga EVENT "Big Event" #3 Z Paczką która zawiera krzakogona skuter i inne gadzety otrzymuje datę 12.12.2012 do 1.9.2013 . ;)

Dzięki, taka luka.

TERAZ Z MOBÓW CZASEM MOGĄ DROPNĄĆ SPECJALNE ZADANIA - ZABIJAMY 5 MOBÓW I OTRZYMUJEMY PEWIEN BONUS NA OKREŚLONY CZAS!!!

 

SPPARTNER_xexpean.PNG

1. Skille obszarowe i dobry buff na defa

2. Dobre ataki i czary wspomagające(możliwe że heal ale nie widziałem jej jeszcze)

3. Atak długodystansowy - ma dwie obszarówki i buffa na atak

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

@up

 

Uwaga EVENT "Big Event" #3 Z Paczką która zawiera krzakogona skuter i inne gadzety otrzymuje datę 12.12.2012 do 1.9.2013 . ;)

lucyfergif.gif

Opublikowano

Dzięki, taka luka.

TERAZ Z MOBÓW CZASEM MOGĄ DROPNĄĆ SPECJALNE ZADANIA - ZABIJAMY 5 MOBÓW I OTRZYMUJEMY PEWIEN BONUS NA OKREŚLONY CZAS!!!

 

SPPARTNER_xexpean.PNG

1. Skille obszarowe i dobry buff na defa

2. Dobre ataki i czary wspomagające(możliwe że heal ale nie widziałem jej jeszcze)

3. Atak długodystansowy - ma dwie obszarówki i buffa na atak

Bonusy mogą być różne (nie wiem ile maksymalnie) bo raz dostałem na krótki okres czasu, ale miałem wtedy bardzo duży DMG i wgl.

ufidsfPNG_xexshpa.PNG

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...