Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co kupić za urke W temacie czekam 2 dni ! i nikt nie odpowie


Zaklinacz Dusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz ja mam małe pytanko -.-

- statek: AGIS/GOLEC

 

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 32 LF-3 4 LF-4 26 BO2 24 NAPĘDY PO 2K URI

-formacje dronów: Bariera,Ćma,Romb, 2 za kredki

 

- stan wrót: Nie wiem które składać

 

- profil pilota:23 pp

 

- PET:12 lvl kamikadze 3 zbieracz box 3 zbieracz surek 3

 

- designy na statek oraz do dronów: 3 HAVOK Z 6 ZET

 

- ilość hal high-tech:1

 

- ilość uridium do wydania: 160K ciągle rośnie .

 

Dodatkowe informacje 28 części do apis i 3 do zeusa .

 

 

Co polecacie kupować myślałem nad formacją Nietoperza albo poczekać bo mogą coś dać na event zimowy to sobie wtedy kupie jak myślicie lub klucze ale na ostatnim evencie na lf-4 to 0 szt z 240 kluczy ale za to 15 część do apis . ?? A i jakie wrota składać

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za odpowiedź i pomoc dam like . :) Dożywotniego ^_^

Zbieram like + ;]

Opublikowano

pozwolę sobię podpiąć :)

 

- statek: vega(od reki moze byc golec)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 18 lf3; 1 lf2; 1 bo2; 5 bo1; 7 gen+10; 3 gen+7 2irki 6 flaxow

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 46/111 zeta

- profil pilota: 2pp

- PET: 3lv zbieracz surowców 1lv, handel 1lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: jakies 40k dziennie bedzie

 

ps. mam ponad 100 energii i nie wiem czy skldac dalej zete czy jednak alfe zrobic

Opublikowano

Pisz bardziej niewidoczną czcionką, bo zbyt wyraźnie widać, wtedy może pomogę...

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

PP to ja za zety robie :P a urke w klucze trace więc wszystko jasne proszę o więcej propozycji . -.-

Hymmm dorob 1 pp na grube.

Zeta= Klucze.

Czasami dokupuj klucze, możesz też czasem walnąć kappe.

No nie wiem co ci poradzic?- a jaki serwer?



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

Zbieraj palladium i rób zety a potem kappy ( jak już uzbierasz fulla havoców) z kappy będą Ci lecieć też co jakiś czas LF4, czekaj aż będzie akcja z zeusem , wyzbieraj jak najwięcej części z kluczów z zet(możesz dokupywać z nagród i urki wyboconej), i potem jak już naprawde sądzisz że zrobisz cały potrzebny Ci profil z zet , to kupuj klucze i jak będzie podwójne LF4 otwieraj :)

Opublikowano

Pisz bardziej niewidoczną czcionką, bo zbyt wyraźnie widać, wtedy może pomogę...

 

Jak masz spamować to lepiej wogle nie pisz tutaj bo niczym nie pomagasz -.-

 

 

 

Hymmm dorob 1 pp na grube.

Zeta= Klucze.

Czasami dokupuj klucze, możesz też czasem walnąć kappe.

No nie wiem co ci poradzic?- a jaki serwer?

 

 

Mam już grube lasery bo na 21 zrobiłem teraz 1 pp do BAŃKI ;) .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Ablublabrumbrymbrumamjrwjrm;pajmprawr

 

To jest spam:P

Tamto to była tylko rada, że wtedy, gdy napiszesz jak normalny człowiek, to więcej ludzi będzie chciało się czytać te wypociny:D

A żeby spamu nie było:

Zrób z 26 PP(minimum) + drugą hale w high techu.

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...