Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nie wiem jak ściągnąc dodatek Aftermath


Mr.Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie.

 

You need to download and install this expansion.

 

Klikam Continue nic

Klikam Open origin otwiera okienko Origin z grami

Klikam Sprawdź aktualizacje Nic nie ma nowego

 

Mam Battlefield 3 Premium

Pisało mi na nowościach

 

 

Mój nick now has access to Aftermath for Battlefield 3

mca.png
Opublikowano

Dodatek Aftermath dostepny jest od jutra czyli 4,12,12, zauważyłem iż servery już działaja i troche osób na wersji pc juz gra ale niewiem czym to jest spowodowane. Poczekaj jeszcze pare godzin i sciągniesz normalnie bo też teraz nie mogę pobrać ale niweim czemu włączając dzis origina pobrało mi plik o nazwie Battlefield 3 ważący 3Gb a BFa mam bo grałem wczoraj /

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej napisał, oficjalne otwarcie serwerów Aftermatch jest jutro, 4 Grudnia.Dlaczego ludzie mają problemy z tak łatwymi rzeczami, jak czytanie ze zrozumieniem. Wyraźnie piszę, że dodatek wychodzi 4 Grudnia.

Opublikowano

Pewnie grają jacyś ludzie z ekipy Battlefielda 3 może to są jakieś testy, właściwie to huj ci wie, jak armored kill wchodziło to też 3 dni przed premierą ludzie już grali

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...