Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]ominięcie blokady zmiany bonów w imetin przez moda


xerko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W imetinie tylko przez pewnego NPC da się zmieniać bony w itemach

i czy da się to ominąć żeby dało się normalnie np przez modkamere

lub jeżeli inny sposób przez coś??

Opublikowano

dzięki sprawdziłem coś tam działa

wpisuje /bs2 wpisuje jakieś bony

dusze start

wyskakuje jakieś okno LOG .... coś tam

przenoszę item na beak i wyskakuje kilkanaście tych stron z zmianą i staje

(nie widać na jakie bony zmienia czarne pole z tymi dwoma napisami zmienić i anuluj tylko oraz interfejs znika ten dolny pasek całkiem)

Opublikowano

dzięki sprawdziłem coś tam działa

wpisuje /bs2 wpisuje jakieś bony

dusze start

wyskakuje jakieś okno LOG .... coś tam

przenoszę item na beak i wyskakuje kilkanaście tych stron z zmianą i staje

(nie widać na jakie bony zmienia czarne pole z tymi dwoma napisami zmienić i anuluj tylko oraz interfejs znika ten dolny pasek całkiem)

 

masz chyba stary mod

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

przyłączam się do pytania. Te wyżej wymienione nie działają. Wchodzę przez moda, odpalam bs2 przeciągam przedmiot na npc i nic się nie dzieje. Zmiana bonusu nawet się nie włącza. Co zrobić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...