Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftTopola[1.4.4][Dedyk][Survival][Frakcje][Wojny Gildi][50 Slot][24/7][Najlepszy w Sieci]


marcinlotnik99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg CraftTopola 1.4.5

 

 

 

 

informacje.png

 

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje [Wojny Gildi]

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 50

 

 

 

strzalka.gif IP: f11.owncraft.pl:25007

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Tak!

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak!

 

 

 

strzalka.gif PvP: Tak, po za spawnem!

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nie wymagane!

 

 

 

strzalka.gif Nether: Jasne!

 

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nie!

 

 

 

 

 

admini.png

[HeadAdmin]MoneyBoyyy12

 

 

 

[Admin]EndziuCrafter ,StoPro

 

 

 

[Moderator]Axovaf , REKRUTACJA NA MODA ON

 

 

 

 

pluginy.png

Same najlepsze do najlepszej rozgrywki!

 

 

 

 

inf.png

Serwer z myślą o tych, którzy chcą sobie pograć na dobrym survivalu wraz z frakcjami. Jest 50 slotów więc można grac 24/7 . Serwer jest na wersji 1.4.4/1.4.5

Opublikowano

Bardzo fajny serv, administracja miła i po wytłumaczeniu problemu zawsze pomoże. Z całego komputerowego serca polecam ten server. :D

Opublikowano

opór slaby serwer, mapa rozwalona a gilldie sa jedna obok drugiej , admin nie ogarnial , przez 10 minut go specjalnie wyklinalem ale nic nie zrobili

nie polecam!!

Opublikowano

Pietrzu wiem to twoj nick na MineCrafcie chciales odemnie ADMINA ale ja ci go nie chcialem dac i zaczoles przeklinac na caly serwer , caly serwer moze to potwierdzic ze przeklinal i prosil o ADMINA a ja mu go nie chcialem dac i wpadl w furie i przeklinal wiec ogarnij sie...

Opublikowano

@Pietrzu jesteś debilem za przeproszeniem ? ostrzeżenie za te czcionkę myślisz że ludzie czytać nie umieją ? ale się zgodzę serwer troche je*nięty dzieci z diaxowym eq chodza wokół spawnu i czekają na kogoś kto wyjdzie ... 2/5 narazie bo zaczynam grać wielki minus dla początkujących

 

@Edit ale pobawić się z nimi da :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...