Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Opłaca się kupić jakąś skórkę do LeBlanc?


wencek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie, ponieważ nie wiem czy wydać 975rp nie potrzebnie, (gram na pbe)

Opublikowano

Tak czy siak będziesz miał za tydzień doładowane, jak Ci się jakaś podoba to kup, a jeżeli nie to nie kupuj. Według mnie najładniejsza jest Wicked.

Gość ArronBaDo
Opublikowano

ja zawsze do postaci biore skina :P

bierz

Opublikowano

Rzeczywiście wydatek na skórkę na PBE jest tak ważny że trzeba pisać na forum , btw bierz i tak dostaniesz niedługo kolejne RP I IP do testowania ;)

LM7fs.jpg

Opublikowano

Bierz, rp tam ci przeciez nie zabraknie.

 

Patrzac na ten temat, wydaje mi sie ze ludzie nie rozumieja sensu PBE... zamiast traktowac to jako miejsce do poznawania nowosci, testowania, szukania bugow, ida tam grac jak na globalu (bo tam nie daja rady np z elo) z darmowymi skinami... no offense.

Opublikowano

Najpierw znajdź swojego main'a dopiero później kupujesz na niego skina.

Tak to możesz kupić za RP postacie. Chociaż ja wolę uzbierać IP samemu a za RP skina.

Jest też opcja że za IP kupujesz postacie a za RP IP Boosta.

Gość Landiago
Opublikowano

Nie, poczekaj jeszcze troche, być może wyjdzie nowa. =)

Opublikowano

@up jak wyjdzie nowa to będzie za 10ip.

 

co się będziesz zastanawiał, kup wszystkie skórki. ja tak zawsze robię co poniedziałek.

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...