Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze doradzcie w sprawie serwera Zapraszam do glosowania


Diego12942

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym Zapytac jaki serwer byscie polecili pod spodem sa do wybory typy serwerów;

 

1.Survival + Frakcje

2.Survival + Fralcje + Dzialki

3 Survival + Dzialki

4 Igrzyska Smierci (ile trzeba zeby sie dobrze gralo ile slot ? )

 

Wiecej nie mam pomyslu bo rpg niezabardzo sie znam i nieweim co to ten RPG sorka :/

 

Zapraszam do udzialania odpowiedzi. Przyokazji potrzebowalbym kogos co zna sie dobrze na budowniu taki serwerów i kto jest ogarniety spokojny nie klnie i zeby nie dawal itm nikomu.

 

Odpowiadajcie.

 

Glosowanie do godziny 22 albo i pózniej. Zapraszam

 

Przepraszam Za Ortografie ale pisze szybko i sie myle. Sorry :/

Opublikowano

nie polecam robic servera survival takich serwerow jest duzo na mpcforum i necie. Radził bym cos orginialszego np role play , frebulid , lub coś wlasnego ja naprzyklad robie z kolegami server role play .Sory za blendy pisze z telefonu

Opublikowano

Cześć.

 

Ja jestem za nr. 3 Survival + Dzialki

A jak potrzebujesz admina/moda/budowniczego to jestem aktywnym graczem, znam się na pluginach, i umiem budwać :D

Opublikowano

Siemka;]

 

Ja proponuję nr.2 ale to tylko ja ci podpowiadam :D

 

A jeżeli chciałbyś igrzyska śmierci to powinno być 24 slotów ale zauważ że igrzyska śmierci są na co 3 serwerze

Opublikowano

1/4

Ale bardziej polecam 4

Frakcje + Działki? To jest totalna bzdrua.

 

Survival games dużo osób gra, zrób jakis ograniety serwer na wieksza ilosc slotów to bedziesz miał dużo graczy ; )

Dota 2 > Lol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...