Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Jaka liczba bedzie w tej komu(ó)rce?


dacek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) Skad mam wiedziec jaka bedzie liczba w tej komu(ó)rce ?

Prosze o szybka pomoc , bo jutro mam konkurs a nie wiem tego :D

Nie moge uzyc grafiki o tym rozszerzeniu na forum wiec wstawiam link :D

http://screenshooter.net/data/uploads/tg/hn/uusm.jpg

Najlepiej gdyby ktos wytlumaczyl ^_^ bedzie 5*

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Będzie to 28, ponieważ algorytm (chyba tak to się nazwya) polega na zwiększaniu się liczby o 1

 

zobacz 0 +1 = 1

 

1+2 = 3

3+3 = 6

6+4 = 10

10+5 = 15

15+6 = 21

21+7 = 28

1324217562-U274919.png

by @xamizo

Tutoriale

 


http://www.mpcforum.pl/topic/507181-tutszybki-exp/page__p__3607064#entry3607064


http://www.mpcforum.pl/topic/515869-tut-jak-przejsc-ft-z-zombie-w-najlatwiejszy-sposob/page__p__3668378#entry3668378

Nick w CA EU to UgandaRLZ , w większości gier wolę mieć nick : CzarnyCreeper

 

"Mike, Seldek, Mlody, czy pamietasz te czasy? Gdy rzadziłi spoko ziomy, a nie jakies kutasy" - Holly song

Opublikowano

@Brunatny troche ciezko wytlumaczone ;D Moze ktos na chlopski rozum ? nie rozumiem tego skad sie bierze np ta 5

10+5 = 15
31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Na poczatku jest 0 potem jeden czyli liczba podskoczyla o 1 w 2 kolumnie jest 3 ty razem jest 2+1( na poczatku liczba podskoczyla o 1 teraz o 2), w kolumnie 3 jest liczba 6 czy liczba podskoczyla znowu o 1 w gore czyli teraz dodajemy 3 do liczby podanej wyzej czyli 3+3, w 4 kolumnie jest 10, jak zauwazyles teraz licczba skoczy o 4, bo znowu podnosi sie o 1, czyli 3+1, te 4 dodajemy do liczby wyzej czyli 6 i powstaje nam 10, 5 kolumna to 15, jak przedtem liczba ktora dodajemy skacze o 1 czyli jest 5, te 5 dodajemy do 10 i powstaje 15, 7 kolumna liczba ktora dodajemy wynosi 6, czyli do liczby wyzej 15 dodajemy 6 i wychodzi 21

 

 

@Edit

Mam nadzieje ze pomoglem

 

moze dam jakis wzor

 

1. 0 + 0 = 0

2.1+0=1 ( Dodalem 1 dlatego ze kolumna sie zwiekszyla)

3.2+1=3 ( za kazdym razem do liczby po lewej dodaje 1, znowu prawa liczba to wynik dodawania na gorze

4.3+3=6 ( jak zauwazyles wziolem liczbe z lewej strony i dodalem 1, i wyszlo 3 teraz pozostaje dodanie liczby dodawania z.kolumny wyzej czyli 3)

 

Mam nadzieje ze rozumies

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...