Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I]Start nowej gry piłkarskiej Your Football


Brunatny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1354472245-U472213.png

Przedstawiam wam grę Yourfootball. Tematyką jest popularna już piłka nożna. Jednak wiele piłkarskich gier jest po prostu do bani. Yourfootball to nie tylko przyciągająca grafika i bezbłędne skrypty, ale też wciągająca rozgrywka! Różne sposoby zdobywania umiejętności przez: strzelanie i bronienie rzutów karnych, wymianie kart, treningów, których powodzenie zależy od nas oraz zwykłe chatowanie z innymi graczami. Gra wciąga , nie jest to kolejny kicz na dwa tygodnie. Gorąco polecam.

http://

www.yourfootball.pl

1324217562-U274919.png

by @xamizo

Tutoriale

 


http://www.mpcforum.pl/topic/507181-tutszybki-exp/page__p__3607064#entry3607064


http://www.mpcforum.pl/topic/515869-tut-jak-przejsc-ft-z-zombie-w-najlatwiejszy-sposob/page__p__3668378#entry3668378

Nick w CA EU to UgandaRLZ , w większości gier wolę mieć nick : CzarnyCreeper

 

"Mike, Seldek, Mlody, czy pamietasz te czasy? Gdy rzadziłi spoko ziomy, a nie jakies kutasy" - Holly song

Opublikowano

Zobaczymy co z tego wyjdzie, polecił mi znajomy więc ufam, że to będzie dobra sztuka

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Miejmy nadzieję że nie będzie nudne jak większość podobnych gier.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

odświeżam

1324217562-U274919.png

by @xamizo

Tutoriale

 


http://www.mpcforum.pl/topic/507181-tutszybki-exp/page__p__3607064#entry3607064


http://www.mpcforum.pl/topic/515869-tut-jak-przejsc-ft-z-zombie-w-najlatwiejszy-sposob/page__p__3668378#entry3668378

Nick w CA EU to UgandaRLZ , w większości gier wolę mieć nick : CzarnyCreeper

 

"Mike, Seldek, Mlody, czy pamietasz te czasy? Gdy rzadziłi spoko ziomy, a nie jakies kutasy" - Holly song

Opublikowano

Jest już mniej więcej przewidziany start gry ??

 

 

@edit.

 

 

dobra już widzę. ahhhh będzie się grało jakby co mój nick:

 

Gerard Delefoeu #7

 

 

a i jeszcze pytanie czy zakazane jest wstawianie '' # '' lub '' (liczba) '' po/przed nickiem

mca.png
Opublikowano

Rejestracja jest wyłączona...

 

 

I to jedyny powód dla którego nie zamierzam grać na tym serwie.. Będzie milion startów tak jak na poprzedniej wersji serwa..

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Trochę bez sensu bo wziąłem ten trening 2D i pisało , że nie mam PT, i teraz nic nie mogę trenować ... A mam 18 pt jeszcze , i jak chce coś zrobić np praca lub trening zwykły to pisze , że jestem na treningu ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...