Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak podłączyć xboxa do monitora?


MyManiek555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Postanowiłem podłączyć xboxa do monitora od komputera, ponieważ mam jakiś stary telewizor i nawet nie widze co jest napisane, bo obraz jest rozmazany ;( Kupię jakiś monitor do 60 zł i będe miał spokój ;)

Jeżeli ktoś wie jak podłączyć xboxa pod monitor, prosiłbym o instrukcję ;)

MyManiek555.jpg
Opublikowano

albo kup monitor z wejściem hdmi, albo przejściówkę hdmi, albo ( najprostszy sposób ) specjalny kabel do podłączenia do monitora + głośników.

np.:

http://allegro.pl/kabel-vga-hd-do-konsoli-xbox-360-na-monitor-pc-i2814482163.html
http://allegro.pl/kabel-vga-xbox360-do-monitora-lub-tv-nowy-fvat-i2815682707.html

Opublikowano

Kabel VGA (czincza), przejściówka dźwięku na jacka i mózg. To wszystko co jest ci potrzebne.

dasz mi link do tego jacka ?? bo kupiłem kabel VGA ale nie miałem właśnie tej przejściówki do dzwięku ;(

MyManiek555.jpg
Opublikowano

Kablem VGA lecz polecam nie kupować tanich bo szybko padną i zainwestować W Big Bena lub Microsoft.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Jak ma monitor głośniki, to po prostu przez HDMI (albo przejściówka), a jak nie to HDMI i przez composite wziąć audio przez przejściówkę, która kosztuje bezcen podłączyć głośniki.

beznickowiec.png

By Baksiu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...