Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz serwera minecraft 1.4.5 reaktywacja KlocekCraft RolePlay auta bez modifikacji!


seba90909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-501277-0-19270400-1354459479.png

 

de2zjo.gifAdres IP: f14.owncraft.pl:25036

de2zjo.gifTyp Serwera: RolePlay

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Nie

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

post-501277-0-70788900-1354459474.png

 

Własciciel: jasiekol

Admin: MrJoJo

 

post-501277-0-10436600-1354459484.png

 

Na czas budowy używamy pluginów FB

 

post-501277-0-24081200-1354459481_thumb.png

 

Na serwerze będą firmy każdy gracz żeby moc dołączyć do takiej firmy musi uzbierać 2000 Rubli (Ruble to waluta serwera).Gracz może kupić pokój w hotelu za 5000 Rubli.

Na początku nie ma nic potem staje się milionerem

:)

 

post-501277-0-83952900-1354459477.png

 

Hotele:

post-501277-0-55944000-1354460302_thumb.png

Ratusz:

post-501277-0-48256600-1354460308_thumb.png

Stacja paliw:

post-501277-0-91832900-1354460312_thumb.png

Tesco:

post-501277-0-65242000-1354460318_thumb.png

 

post-501277-0-39962100-1354459476.png

 

post-501277-0-67856400-1354459482_thumb.png

Opublikowano

Hmm, płaska mapa mnie zniechęca ..

Musi na czymś budowana mapa serwera to jest RolePlay
Opublikowano

Wbija, ale powiedz na czym polegają te auta?

P.S: Dodaj mnie do WL, pomogę.

Będą 2 rodzaje aut będzie auto dla policji i dla graczy gracz będzie mógł jezdzić po drodze (czarnej i białej wełnie) Policja będzie mogła jezdzić po wszystkim

Auto graczy to wagonik

Auto policji to łódka

:D

Opublikowano

Rubel to waluta Ruska, płaski świat zniechęca graczy, budowle sa do kitu, a wszystkie rzeczy związane z grafiką na prezentacji wyglądają jak obrobione w paint'cie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...