Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[Pytanie] Mineshafter Czy Dziala?

Polecane posty

Witam! Chcialem zagrac na pewnym serwerze MC i on oferuje non premium za sms i mineshafter i jest klauzura ze nie obejmuje kont mojang.com , wiec wchodze na minecraft.net (tak jak w poradnikach) i klikam register i tu pojawia sie problem zamiast tak jak w poradnikach przekierowac mnie na minecraft.net/register wysyla mnie do rejestracji na mojang. Proba zintegrowania mineshaftera z kontem na mojang.com konczy sie fiaskiem.

I teraz moje pytania;

-Czy da sie to jakos zrobic? ;d

-Czy ma ktos jakies stare konto, którego nie uzywa? (bez coda, chyba ze ktos chce dac z to nie pogardze ^^) Jesli tak to prosze dane na pw

@down. To wiem ale to konto nie chce sie zintegrowac z mineshafter

Pani Kasia

Jak zarejestrujesz się na mojang.com, wtedy również zostaniesz zarejestrowany na minecraft.net.

Pani Kasia

Refresh nie reflash :P

A co do tematu to teraz nie ma takiej opcji, bo by mieć nick to musisz kupić giftcode.

1351969276-U240495.png

Jest opcja! Tyle, że często pada strona tego, ale to jest wersja mineshaftera, która nie wymaga konta na mojang.com ani minecraft.net - wystarczy założyc tam konto, i to działa jak normalny mineshafter.www.mineshafter.info

fKJeAI4.jpg

Pani Kasia

Teraz polecam wam korzystanie z MinshafterSquared ponieważ zwykły Mineshafter nie jest już dobry jak kiedyś.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...