Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FreeBuild+Survival][Płatne działki][Jobs][SG niebawem]


Nakir

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

infoih.png

 

Whitelista:OFF

Potwory:ON

PVP:W nielicznych miejscach

Zwierzęta:ON

Nether:ON

Sloty:10 (będzie 40)

IP:93.186.195.58:25615

 

 

graczkom.png

 

/warp info - teleportuje do zbioru informacji serwerowych

/spawn - teleportuje na spawn

/warps - pokazuje liste warpów

/warp sklep - teleportuje do sklepu

/warp dzialki - teleportuje do dzialek

/warp dzialkivip - teleportuje do dzialek dla vipow

/warp krowki - teleportuje do darmowego jedzenia

/warp alejslaw - teleportuje do galerii pixelartow

/warp arenapvp - teleportuje do areny

/warp piasek - teleportuje do piaskownicy

/warp enchant - teleportuje do darmowego enchantu

/warp tartak - teleportuje do tartaku (4 rodzaje drewna)

/warp kopalnia - teleportuje do kopalni

/warp surowcowa - warp na mape surowcowa

 

 

 

 

 

teamet.png

 

Właściel:Pierun

Admin:BartasMC

Moderator:AnjoCaido

 

 

 

 

Serwer nie jest dla graczy którzy wszystko chcą mieć podane na tacy. Trudem było dla nas (administracji) było zrobienie ułatwień takich jak tartak czy piaskownica. Serwer jest na dłuższą metę, aby coś dostać musisz na to zasłużyć. Co jest równoznaczne z opłatami, do dyspozycji graczy jest plugin jobs dzięki któremu zarabiamy pieniądze. Za pieniądze kupujemy itemy w sklepie i działkę która kosztuje 500$. Jeśli jesteś serwerowym marudą nie potrafiącym grać na survivalu nie wchodź na serwer! Mimo że jest to freebuild to jak w realnym życiu musisz się natrudzić!

Opublikowano

Serwer przez godzinę był off nie z naszych powodów, nawalił hosting.

Przed chwilą właśnie zakończył się drugi event w tym dniu.

 

Zauważylismy usterkę w cuboidach więc na 5 minut wyłączamy serwer, zapraszamy za chwilę do ponownego grania!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...