Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Lepiej Bić mobki czy zbierać skrzynki?


Bambuss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie co jest lepiej ustawic zbierac bonus boxy na mapie domowej x-1

czy lac loradkie x-2

mam liberatora i zbieram na leonka , vege

możecie przy okazji napisac godzinę kiedy najlepiej licytowac i za ile

Opublikowano

Ustawić.

NA x-1.

Ponieważ, nie pęknie ci nawet ładnie zbiera.

Mój kolega zaczał gre przedwczoraj ma leonka 1 irka, 1lf3, 1 lf2, 60k ammo.

Boci na x-1.

Na początek gry tam najbardziej się opłaca.



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

Kup piranhe (jeśli cię stać) - jeśli zrobiłeś misje wszystkie u nyx powinieneś dać rade na x2 z boxami :) Albo jak wolisz weż poprostu kup niewidke i łap tylko boxy.

 

Nie kupuj vegi :)

Najlepiej na leonku do 8 irków i tam np 30 lf3 , 20 naj osłonek :)

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Golca też nie ^^^ Na leonku lataj .. Golca dopiero kup jak będziesz miał to co wypisałem up .. Albo vege jak tam wolisz ;)

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

no ok

kurde ma ktoś rozwiąznie tego problemu

bot lata raz 15 raz 5 min i mi go wywala tak jak by neta zabrakło na mapce niby lata ale nic się nie rusz i wg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...