Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[mini-tut] Jak Zrobić Status Serwera :d


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc wchodzimy na

 http://status.blackout-gaming.net/

i wpisujemy odpowiednio:

IP / DNS: - IP Serwera

Port: - 11002

zaznaczamy ptaszka i klikamy Get Status! wybieramy sobie styl statusu i kopiujemy adres ;D

Opublikowano

A jak zrobic status w przypadku serwera na hamachi ;P? Chocbym nie wiem co wpisal.. i tak zawsze jest OFFLINE. I z oryginalnym IP i z koncowka 100 zawsze OFFLINE mimo, ze serwer odpalony.

asdvj.png

Opublikowano
A jak zrobic status w przypadku serwera na hamachi ;P? Chocbym nie wiem co wpisal.. i tak zawsze jest OFFLINE. I z oryginalnym IP i z koncowka 100 zawsze OFFLINE mimo, ze serwer odpalony.

 

ja daje bez 100 i działa ;d

Opublikowano

Żeby działało z Waszymi privami na Hamachi, ich serwery musiałyby być w Waszej sieci... xD

Opublikowano

No ślicznie . Ale jak zrobić serwer online hmm ?? ;p

 

8395480.jpg

 

858900.png

 

Pozycja 7980 ;D Jest czym się chwalić .

Opublikowano

hmm.. jak wpisuje ip z hamachi to pisze ze servf off ;l

19 Sierpnia 2009 - Po raz pierwszy wszedłem na MPC szukając SpeedHack'a do metin2.

<3

Opublikowano
Bo musicie mieć publiczne IP !!!!!!

 

a skąd można zdobyc I danego serwa Skąd ty go brałeś?

<a href="http://www.priv-staus.yoyo.pl" target="_blank" rel="nofollow">Strona Statusów Dla MPC FORUM! METIN2</a>

 

<b>Stronka Stworzona Dla MPC FORUM - Statusy Prywatnych Serwerów METIN2!</b>

 

<!--QuoteBegin-Deadliest Catch+--><div class='quotetop'>CYTAT(Deadliest Catch)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Pan Bóg nie daje nam tego czego chcemy, tylko to co nam potrzebne.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Opublikowano
Publiczne IP sprawdza się np. na tej stronce :
http://myip.prv.pl/

 

 

Ale chodzi mi o IP serwera skad je zdobyć skąd je mozna wycianać.

<a href="http://www.priv-staus.yoyo.pl" target="_blank" rel="nofollow">Strona Statusów Dla MPC FORUM! METIN2</a>

 

<b>Stronka Stworzona Dla MPC FORUM - Statusy Prywatnych Serwerów METIN2!</b>

 

<!--QuoteBegin-Deadliest Catch+--><div class='quotetop'>CYTAT(Deadliest Catch)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Pan Bóg nie daje nam tego czego chcemy, tylko to co nam potrzebne.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Opublikowano

IP publiczne, o ile się go nie ma, można o nie poprosić dostawcę internetu. Prawdopodobnie za niedużą (d)opłatą.

Opublikowano

nie zawsze jest port 11002 może być inny grałem na serwie który miał port 11062 czy coś takiego nie pamiętam za bardzo

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Status serwera będą widziały tylko osoby podłączone pod twoje hamachi

a na dodatek strona musi być hostowana na Xampp lub coś podobnego...

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

tutek moze byc +

jezeli chodzi o server hamachi to wystarczy skrypt php sprawdzajacy Czy otwry jest port jak sie nie myle to w szablonie deco takie cos jest ja moge udostepnic to ;]

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...