Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nowy][FreeBuild][Survival] Global Craft [No-WL][No-Premium][Wiele Swiatow]


papi2211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

[ Global Craft ]

informacjeo.png

083.gif Adres IP:91.204.161.51:25565

083.gif Typ Serwera:FreeBuild

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium: TAK

083.gif Sloty:15

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Essentials, xAuth, iConomy, ChestShop, ModReq i wiele więcej...

ekipab.png

Admini: KowalPro i Draays

Nabór na Modow: ON !

infododatkowe.png

PvP na mapie Eventowej (wkrótce)

Częste Eventy

Dwa Swiaty (wkrotce Eventowy i Creative)

Moby na Surowcowej

Budujesz, gdzie chcesz!

Mila atmosfera :)

 

To wszystko razem, tylko u nas, na serwerze Global Craft!

 

ZAPRASZAMY

Opublikowano

Zacznijmy Tak:

 

-Wiek 14 lat

-Imię Kacper bądź Tomek

-Nick VertiPL

-Czemu chce być modem hmm.

 

Mam duże zaangażowanie w Budownictwo,Chętnie Pomagam Nowym Graczom,Ogarniam

Pluginy. Rozwiązuje Bugi bądź je odnajduje.

 

-Zainteresowania Gry Komputerowe, Stolarstwo.

Opublikowano

Witam z tej strony Resecik

Dlaczego server jest off juz od paru godzin? Czyzby nowe IP w zwiazku z przejsciem na nową maszyne?

Jakie są wymagania na moda? Jakiś wzór czy cokolwiek? :D

Opublikowano

Forum juz w budowie, takze wkrotce rekrutacja bedzie na forum.

Serwer OFF poniewaz na hostingu robia jakies konserwacje zwiazane z zmiana maszyny i reinstalacja systemow, poniewaz my (admini serwerow) dostalismy nowy panel administracyjny do serwerow. Serwer do jutra powinien ruszyc, z tym ze prawdopodobnie Only Premium. Moze zrobimy Mineshaftera, aby niektorzy mogli pograc bez premki ;]

 

Wzor:

Imie

Wiek

Ile grasz w mc

Dlaczego chcesz byc modem

Co oferujesz

Znajomosc plug-inow: ModReq, troche Essentials, WorldGuard

Opublikowano

nie no co za serwer pisze non premium w temacie pisze non premium człowieku jeśli robisz serwer to napisz że premium a nie że non premium

junior.jpg

Opublikowano

Imie: Damian

Wiek: 16

Ile grasz w mc: gram od wersji 1.1 beta

Dlaczego chcesz byc modem: duzo czasu, brak zajecia chęć poznania czegoś nowego.

Co oferujesz: pomoc graczom i tym stałym i tym nowym, rozbudowe servera, duzo pomyslow oraz wsparcie dla administracji .

 

Problem moze byc z pluginami ; ) Nigdy nie bawilem sie nimi ale szybko się ucze. WorldGuarda raz testowalem podajrze.

 

Kiedy bedzie mozna było tak na oko wbić na server?

 

Edit: Nieważnie juz dziala :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...