Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dział zamiast tematu "Pisanie / Poprawa Questów"


Veygr

Propozycja  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e powinien zosta? zrobiony nowy dzia??

    • Tak
      9
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam taką propozycję co do tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/223876-pisanie-poprawa-questw/

Przydało by się zrobić nowy dział do tego, bo pisząc wszystko w 1 temacie czasami ciężko dojść do tego kto jeszcze potrzebuje pomocy, a kto już ją dostał. Temat ma już prawie 200 stron, więc warto by było o czymś takim pomyśleć. W tym dziale by powstawały krótkie zwięzłe tematy na temat questów.

 

Nowym działem nic nie tracicie, a można zyskać lepszą estetykę forum :)

Opublikowano

666 :O

 

Jestem na tak ponieważ przyda się jak ludzie proszą o questy to nie wiadomo czy są zrobione czy nie a także można by było pisać questy w dziele.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

W 100% się zgadzam. Tamten temat można zamknąć, jakby ktoś potrzebował jakiś misji to by sobie tam poszukał, a założyć dział i wyznaczyć moda odpowiedzialnego z niego.

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

@ScoTube, forum jednocześnie może być dla osób które chcą aby poprawić im questy jak i osób które wstawiają gotowe. Poprawiony quest to też wstawiony gotowy quest ;]

Opublikowano

Jeśli naprawdę jest takie zainteresowanie tymi questami, to tak ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano
nie trzeba. następne robienie działów. już jest ich chyba najwięcej na mpc

Podaj argumenty przemawiające za tym aby nie robić nowego działu.

Porządek i przejżystość forum to chyba rzecz najważniejsza.

Opublikowano

nie trzeba. następne robienie działów. już jest ich chyba najwięcej na mpc

 

Po pierwsze to nie dział tylko SubForum. Lepiej już zrobić to niż jakieś zjebane "Przedstawianie Gildii" Nie wiem po co komu to zrobiliście

 

Już kiedyś przedstawiałem taki pomysł ,ale mają wyjebane na wszystko.Robią tylko to czego nie potrzeba

Opublikowano

Napisać propozycje to raz. Pytanie co dalej z tym ... Do Kokosza? Czy jeszcze ktoś się tym zajmuje?

Opublikowano

nie trzeba. następne robienie działów. już jest ich chyba najwięcej na mpc

Zrobiliście poddział gildi co dla mnie przynajmniej jest nieopłacalne to zróbcie też dział z questami

Bo w tym temacie trudno sie połapać kto jeszcze potrzebuje pomocy a kto nie...

Sam temat ma 200k wyświetleń a wasze gildie zaledwie 2k...

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jesteśmy w trakcie rozmów na temat owego działu z administracja. Temat nie potrzebny.

Wybacz ale my randomy nie wiemy o czym wy gadacie z administracją.

 

Jestem na tak.

Game Over

Opublikowano

Po pierwsze to nie dział tylko SubForum. Lepiej już zrobić to niż jakieś zjebane "Przedstawianie Gildii" Nie wiem po co komu to zrobiliście

 

Już kiedyś przedstawiałem taki pomysł ,ale mają wyjebane na wszystko.Robią tylko to czego nie potrzeba

 

Będzie usunięty.

Co do tego subforum to być może powstanie.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...