Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wgrać własne logo gildi.


Jasina2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wgrać własne logo do swojej gildii?

 

Odszukujemy folder z Clientem (jeśli macie problemy start > wyszukaj; zaznaczamy "wszystkie lokalizacje", a także "pliki i foldery")

Kiedy znaleźliśmy już folder Surface szukamy podfolderu "upload".

 

Teraz możemy wybrać dwie opcje :

1. Wyszukujemy obrazek Google (polecam format 240x180 pix) i ściągamy go na komputer. Kiedy już go mamy, otwieramy go, klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy opcję "edytuj". Tam musimy zmniejszyć nasz obrazek do rozmiarów 16x12 pix. (oczywiście jakość obrazka mocno się pogorszy)

2. Sami tworzymy grafikę i zapisujemy ją jako .jpg, następnie zmniejszamy jej rozmiar do 16x12 pix. (tak jak wyżej)

 

Gotowe logo wklejamy do folderu "upload" i odpalamy grę. W grze wybieramy okno gildii (znajomi>/w prawym dolnym rogu/okno gildii). Klikamy zmianę loga (prawy górny róg) i wybieramy nasz obrazek

Teraz już mamy własne oryginalne logo.

 

 

# PYTANIA POMOCNICZE

 

- Nie widzę loga gildii, co robić?!

Wystarczy skasować folder "mark" - znajdziecie go w folderze z grą (jeśli usuwacie wyłączcie grę!).

Niestety ten folder czasem się "regeneruje" i trzeba usuwać go co kilka dni/tygodni.

 

 

pomoglem daj like

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...