Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobic fajną prezentacje Gildi


Jasina2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TuT] Jak zrobić fajną prezentację gildii.

 

Witam. W dzisiejszym poradniku chciał bym wam przedstawić jak zrobić fajną prezentację gildii. Jest na to kilka sposobów m.in.:

1. Skopiować

2. Poprosić znajomego

3. Zrobić własną grafikę

4. Wygenerować napisy na stronie

 

Tutaj zademonstruje wam jak zrobić fajną prezentację gildii z podpunktu 3 i 4. Więc zaczynamy:

1. Zrobić własną grafikę:

Przy tym trzeba się najbardziej natrudzić najlepiej jest korzystać z poradników gdybym miał to wam wytłumaczyć jak zrobić wszystkie grafiki to musiał bym siedzieć nad tym z 48h więc dam wam linka do wszystkich graficznych poradników

Link: http://www.gimpuj.in...fb8ab063bcf63d

 

2. Wygenerowanie grafiki na stronie:

Według mnie jest to jeden z najłatwiejszych sposobów. Link do strony generującej napisy: http://cooltext.com/

Znajdują się tam napisy typu:

90669459835089307751.png

40902779634059611156.png

50305645100115385302.png

to są tylko przykłady.

 

Krok po kroku jak umieścić na forum:

1. Generujemy/robimy napis. (Jak generujemy napis musi on być w zapisie .PNG w/Transparency a jak go tworzymy musimy ustawić przezroczystość)

2. Zapisujemy go.

3. Wrzucamy go na hosting: http://imageshack.us/ lub http://iv.pl.

4. Następnie kopiujemy link do pełnego rozmiaru na forum.

5. Wklejamy link do tematu.

 

W prezentacji gildii powinno się znajdować:

- Screenshoty gildii

- Nicki rady gildii

- Wymagania

- Oczekiwania

- Informację o gildii

- Historia (Dla chętnych)

 

pomoglem daj like

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Opublikowano

Jak można robić poradnik o ładnej grafice w prezce gildii, pisząc wszystko jednym kolorem. Zlewa się, mało przejrzysty.

Za punkt 1 możemy mieć niezły przypał (plagiat),

punkt 2 bez komentarza,

punkt 3 to jest jedyny rozsądny punkt, na temat którego się nie rozpisałeś,

punkt 4 jest to może i jakieś wyjście dla tych co nie potrafią zrobić własnych napisów.

Może kiedyś będzie ;p


  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...