Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Złamany kłykieć boczny paliczka podstawnego 5 palca lewej ręki


DyeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak w temacie. Mam pytanie odnośnie odkażania rany po operacji. W palcu mam 2 druty, rana wygląda tak:

 

1354388351-U387423.jpg

 

 

chodzi mi o to czy moge odkażać ją za pomocą spirytusu, lekarz ortopeda zalecił żeby przemywać jakimś płynem do odkażania ran a tata powiedział że lekarz gada głupoty i że mam spirytem to robić i tu mam do was pytanko czym to robić ???

 

liczę na szybkie odpowiedzi

 

 

pozdrawiam

 

DyeR

Opublikowano

Serio przychodzisz z takim problemem na forum o hackach, cheatach itd

i na którym siedzą gimby wg, ktorych nożyczki służą do dłubania w nosie.

 

@Edit: Kolega niżej to przykład <3

Opublikowano

Serio przychodzisz z takim problemem na forum o hackach, cheatach itd

i na którym siedzą gimby wg, ktorych nożyczki służą do dłubania w nosie.

 

@Edit: Kolega niżej to przykład <3

 

jest to dział o pogaduchach więc siedź cicho

 

 

wsadź se go w dupe ,

 

nie bądź taki hej do przodu bo cie z tyłu zabraknie gimbusie j3bany...

Opublikowano

zrobisz jak uważasz, tata nie posłucha nikogo z tego forum

HTML | CSS | PHP | ASP.NET | CGI | AutoIT | Javascript | jQuery | Flash

FreeMe

Opublikowano

tez mam zlamany paliczek tylko ze kostny mam wylamany :D ale u nogi wielkiego palca unieruchom go :D mi po 2/3 dniach zeszla opuchlizna ale 7 tyg w gispie ogulnie niga nie boli po 3 tygodniach wiec bedzie dobrze mi sie upieklo bo obeszlo sie bez operacji ale to jeszcze znak zapytania najlepiej mowie unieuruchom go i masciami jakimis a nie spirytem jak twoj tata modzejszy od lekaza niech sam sobie wsadzi w spiryt :D

Opublikowano

@up

czytaj dokładnie i przyjrzyj sie zdjęciu, jestem po operacji a palec mam w szynie ale co 3 dni mam zmieniać opatrunek i przemywać rane ... ale dziękuje za wypowiedź :)

Opublikowano

Masz przemywać ranę to ją przemywaj wg. zaleceń lekarza. Wątpię, że znajdziesz tu kogoś kto na 100% Ci powie co będzie dobre. Chyba, że byłby w podobnej sytuacji. A jak nie wiesz czym przemywać to zapytaj lekarza pierwszego kontaktu. Wystarczy zadzwonić, opisać co Ci jest i napewno coś Ci doradzą.

Opublikowano

@2up

dziękuje za wypowiedź zadzwonie jutro

 

@up

w gimbazie na chemii też jesteś taki mądry ?

Opublikowano

kurwa mać wchodzę na to forum raż na ruski rok i widze jakiegoś typa co mi pokazuję zdjęcie swojego palca i pyta się czy może je odkażać ja pierdole no kurwa mać ide stąd

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Sugerujesz, że lekarz specjalista po wielu latach nauki w danej dziedzinie wie gorzej jak leczyć, niż twój ojciec?

Swoją drogą, spirytus nie odkarza? Kup sobie jodynę i będzie wszystko hulać.

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

@up3

nikt ci nie każe wchodzić na ten temat...

 

@up masz racje :D szkoda

 

 

@topic

temat do cls zadzwoniłem do rodzinnego lekarza i dał mi na ten płyn recepte (po znajomości :D)

 

 

pozdrawiam

 

DyeR

Opublikowano

Przejdź się do apteki? Zapytaj tam, a nie przychodzisz na forum o cheatach i szukasz porad.

I hope life teach you good... I hope...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...