Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wstawić ss na forum cs 1.6


popu21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filmik:

 

1.Wchodzimy w folder z cs

Wersja NonSteam

Mój Komputer > Dysk na którym mamy cs > Cs 1.6 > cstrike lub cstrike_polish

Wersja Steam

Mój Komputer > Dysk na którym mamy Steam > Valve > Steam > SteamApps > Nazwa konta Steam > counter strike > cstrike lub cstrike_polish

 

W tym folderze znajdują się zrobione nam ss'y.

Ich nazwa zależy od mapy , na której graliśmy , np:

de_dust0003

Ss'ów zazwyczaj jest 5.

Ich numery w nazwie to :

0000

0001

0002

0003

0004

 

2.Jeśli już odnaleźliśmy nasze ss'y , musimy je wrzucić na forum.

Najpierw jednak trzeba je dać na jakiś hosting np http://speedyshare.com .

W tym celu zaznaczamy wszystkie ss'y , prawy przycisk myszy > Dodaj do archiwum.

Teraz możemy wrzucić je na hosting.

 

3.Zostało nam już tylko napisać temat i wstawić tam nasze ss'y.

Wyszukujemy na forum dział z serwerem , na którym dostaliśmy bana. Następnie wchodzimy w dział ''Prośby o odbanowanie'' . Tam będzie się znajdował wzór prośby o unbana , do którego musimy się zastosować. Z wypełnieniem go raczej nikt nie powinien mieć problemów. Po ukończeniu tej czynności wklejamy link do naszych ss'ów wstawionych na hosting.

4. Czekamy na Ub i nie spamujemy w tym temacie.

5. Koniec ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...