Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Christmas Adventure ,,Świąteczny Koszmar''


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema tu Engineer i chcę wam przedstawić kolejną mape z serii Adventure

:)

Tym razem okazja jest taka że ten adventure jest robiony na Świeta Bożego Narodzenia

Twórcy Mapy :

-Fabuła,Budowa itp... - Engineer459

-Mechanizmy- DropS

Historia :

jutro Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Musisz się wyspać na tą okazje i szybko idziesz do łóżka.

Masz nadzieje że jutrzejszego dnia nie zapomnisz nigdy

...

BUDZISZ SIĘ RANO

...

G-g-gdzie ja jestem? Czemu cały Świat jest pokryty lodem

Cała roślinność,trawa,drzewa pokryte lodem i śniegiem?

Gdzie są ludzie,gdzie zwierzęta ?!

Czy tylko ja tu zostałem ? Kto jest za to odpowiedzialny?

Idąc dalej widzisz mała,pustą wioske. Wchodząc do jednego z

domów aby zobaczyć gdzie jesteś spotykasz same szkielety ludzi. Gdy odwracasz się w drzwiach stoi... Bałwan?

Zostajesz ogłuszony śnieżką.

...

Budzisz się ale to w wulkanie

Nie wiesz gdzie podążać.

Widzisz tylko latające klocki które mogą oznaczać jedyny twój ratunek.

FILM PROMUJĄCY :

LINK :

http://www.speedyshare.com/qgJ7e/Christmas-Adventure-by-Engineer459.rar

SKAN :

https://www.virustotal.com/file/861458e3808fd303631ee882881377ed45a227ca13256fedee34ab9595d7c29e/analysis/1354481256/

 

Gdy zostanie znaleziony bląd w prezentacji prosze pisać w temacie lub na PW.

Na każde pytanie będzie odpowiedź

Opublikowano

Bardzo fajna prezentacja, ale to nie o nią tutaj chodzi. Myślę, że mapka będzie dobra, a sama fabuła już proponuje, aby w nią zagrać. Czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że projekt wypali. ^^

Znawca
Opublikowano

1. Powiadasz że to mapa adventure. A jak tutaj widze parkour. -.-

2. Po co dajesz zapowiedz? :x

3. Czekam z niecierpliwoscia ^^ !

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Odradzam się w chapterze 2...

Komenda /spawn nie działa, chociaż włączyłem kody poprzez włączenie mapki jako serwer LAN.

Nie napisałeś na jakim poziomie trudności grać.

Rzadkie checkpointy czy jak to się tam pisze.

Kur*** piszesz żeby iść na wchód, południe itd. Skąd ja mam znać orientację terenową w minecrafcie?

Przez to twoje wschód ,zachód prawdopodobnie ominąłem chapter.

Opublikowano

Ja testowałem wszystko działa :)

Zaraz sprawdzam i zobacze co jest przyczyną

 

@Edit

To miejsce znajduje sie nad spawnem. Proboje go ustawiac i dalej jest tak samo

jak ktos nie potrafi dotrzec do spawna prosze : http://www.speedysha...er459-DropS.rar

Poprawiony link z latwym dojsciem do spawna

 

@Up

Poziom trudnosci sam sobie wybierasz dostosowany do twoich umiejetnosci

Opublikowano

Mapka wyrąbista :D Jedna z najlepszych jakie spotkałem. Oceniam ją na 9/10. Like :)

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...