Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pomocy nikt nie może się połączyć


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam , swój serwer i nikt nie może się połączyć pogubiłem się z tymi pongami kurdeee ;/ wgrałem pliki virquala i teraz się pogubiłem , zrobi mi ktoś ponga do virquala ponieważ kopiowałem rooty i wgl mi działa na tych co im dawałem , a oni mi napisali że pisze zostaniesz połączony i tak ciągle myślę że to , w tym problem daję , GM !!!! FAST .

 

Moje IP 25.215.79.122

GG 32750249 proszę o kontakt :D

Opublikowano

@UP czyżby?

 

Popacz do navicatu ponieważ ja tak kiedyś miałem ;D Usuneła mi się cała zakladka Player ;D

 

Jeśli nie spróboj od nowa wgrać pliki virqala :D

 

I popacz czy odblokowałeś wszystkie porty ;D

 

A pong też może być zły no chyba że tobie działa a innym nie :D

Opublikowano

Zrobi , mi ktoś launchera sprawnego

 

ip 25.215.79.122

pong nwm pliki taki nie smialy wgrany gotowiec virqoal

jest tylko ch1

oczywiśie hamahk zanim tam mi odpiszą to wole tutaj ...

Opublikowano

@Autor tematu

 

 

 

Jakie pliki? Domyślam się, że +2010 - 2012.

 

 

Jeżeli tak:

 

-Launcher mc 2010 v2 (Działa tylko na hamachi)

-Pong musi się zgadzać

-porty w portmapie ON?

-Zapora i antywirus muszą być OFF.

-Poprawnie skonfigurowany sysinstall?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...