Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy przewaga kupujących NX jest naprawdę tak duża ?


MaTiS909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , pytanie takie jak w temacie , gdyż słyszałem że przewaga jest bardzo duża i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda , bo jeśli tak to aż odechciewa się grać ; /

Opublikowano

Itemki za NX dają bardzo dużą przewagę, ale uwierz. Jeżeli umiesz grać to takie NX zjebka zjedziesz z palcem w 4 literach.

9368_gold.png

Opublikowano

Jeżeli mówisz na mnie nx zjebka bo mam na koncie broni za 1000 zł to się grubo mylisz lubię grać wydaję pieniądze na gre bo pracuję a skilla mi uwierz mam w miarę dobrego i to nie od broni za nx ale od broni którymi uczyłem się grać czyli zwykłe za GP takie jak G36 P90 Ak47 i wiele wiele innych a bronie które mam za nx urozmaicają mi tą gre.Co do tematu nie ma dużej różnicy między ludźmi grającymi za GP a za NX

Opublikowano

Nx nie dają praktycznie żadnej przewagi..no chyba, że ktoś ma dużego skilla to z nxami totalnie już koksi. Ja jakoś wydałem na nędzne 4k nx na tym koncie na którym gram, i jakoś żyję, nie płaczę, a moje kdr ma sie dobrze (2.07). Jedyna przewaga to chyba taka, że jak ktoś sobie nakupi broni za nx'y to ma więcej GP od takiego co ich nie kupuje i musi używać GP :D

Bywalec
Opublikowano

NX dają przewagę w grach 1 vs 1 gdzie każdy +1 nad bronią za GP w statach się liczy.

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

Przewaga jest ogromna . Większość broni to Op jakich mało. Nie które bronie maja swoje odpowiedniki za gp lecz to i tak nie dorówna bronią za nx .

674071459604241683421.gif

Opublikowano

@up no może i tak ale rozwalisz rangersa z daleka bez sr ? chyba małe szanse więc nx jednak coś daje . Od broni do eq na speeda itp.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

nie pierdolcie ze bronie za NX nie dają nic -.- ... CQB np .. to jest op i nie trzeba nawet dobrze grac zeby miec dobre staty

-Cyganeczek-.png

 

Daj - s*ko xD

Opublikowano

Panowie, to wszystko zależy od gustu :> Przecież może iść lepiej M416 niż CQB ale dla newbie o wiele łatwiejsze jest CQB. Dla doświadczonych graczy to nie robi prawie różnicy lecz dla nowych jest olbrzymia.

Pomocnik
Opublikowano

Panowie, to wszystko zależy od gustu :> Przecież może iść lepiej M416 niż CQB ale dla newbie o wiele łatwiejsze jest CQB. Dla doświadczonych graczy to nie robi prawie różnicy lecz dla nowych jest olbrzymia.

Popieram, widzialem goscia z KD 2.07 NX ranga platinium mowil ze ma 24 permy ale i tak najlepsza bronia jaka gral byla G36E, bronie za NX kupywal tylko dla urozmaicenia zeby mu sie nie znudzla ciagle gra tym samym.

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

@up no może i tak ale rozwalisz rangersa z daleka bez sr ? chyba małe szanse więc nx jednak coś daje . Od broni do eq na speeda itp.

 

Rec7 ma małego DMG, więc bez problemu podejdziesz bliżej i go ciachniesz.

Opublikowano

Przewaga tych z nx nad tymi bez jest masakrycznie wielka. I kto mówi że nie to jest debi** ;)) Gram od bety i ci co mają NX są lepsi od tych bez to chyba logiczne. Obaj mają skila jeden daje hmmm UMP drugi P90TR albo m416cqrb to logiczne że ten z p90tr wygra bo broń ma większy dmg itd, vesty czapki i inne pierdołki za nx dają owiele więcej sppeda niż zwykłe gówienka za gp, co dalej kolejny atut np na mniejszych mapkach, oczywiście są koxy co bez nx jadą tych z , ale jak trafi dobry gracz na dobrego to raczej nx kid ma wygrane ; ))

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

Przewaga tych z nx nad tymi bez jest masakrycznie wielka. I kto mówi że nie to jest debi** ;)) Gram od bety i ci co mają NX są lepsi od tych bez to chyba logiczne. Obaj mają skila jeden daje hmmm UMP drugi P90TR albo m416cqrb to logiczne że ten z p90tr wygra bo broń ma większy dmg itd, vesty czapki i inne pierdołki za nx dają owiele więcej sppeda niż zwykłe gówienka za gp, co dalej kolejny atut np na mniejszych mapkach, oczywiście są koxy co bez nx jadą tych z , ale jak trafi dobry gracz na dobrego to raczej nx kid ma wygrane ; ))

 

Ja bym porównał tu ORTHUS'a i Dual Scorpion'a jeśli typa zabijesz na bliski dystans z m4 to albo masz farta albo skila..

Opublikowano

Nie daje aż tak wielkiej przewagi. Bo co ci da jak masz P90TR na perma i speca jak nie umiesz grać ;)

Opublikowano

Na pytanie nie można od tak odpowiedzieć.

 

Na bliskie dystanse ktoś z P90 nie wygra, jeżeli stanie przed nim Dual Scorpion.

Na średni i daleki dystans to już bardziej kwestia skilla.

 

np. CQB vs M4A1 ma równe szanse.

tak samo AW i zwykła l96 czy Ghillie

1324217562-U274919.png

by @xamizo

Tutoriale

 


http://www.mpcforum.pl/topic/507181-tutszybki-exp/page__p__3607064#entry3607064


http://www.mpcforum.pl/topic/515869-tut-jak-przejsc-ft-z-zombie-w-najlatwiejszy-sposob/page__p__3668378#entry3668378

Nick w CA EU to UgandaRLZ , w większości gier wolę mieć nick : CzarnyCreeper

 

"Mike, Seldek, Mlody, czy pamietasz te czasy? Gdy rzadziłi spoko ziomy, a nie jakies kutasy" - Holly song

Opublikowano

Jeżeli weźmiemy dwóch graczy o takich samych umiejętnościach i jeden z nich kupił by za nx full spida i transparenta, to ma znaczna przewagę jeżeli do tego weźmie jakąś bron za nx to tym bardziej, ale to wszystko zależy od gracza. Wiadomo, że zwykły low nie ma szans z doświadczonym graczem nawet ze wsparciem nx.

76561198090890807.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...