Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] kalendarz adwentowy gdzie on jest i jak losować z niego nagrody?


kamil1419

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BFH---Calendar-day01_en.jpg

 

Z tego co mi wiadomo to jest właśnie dzisiejsza zawartość kalendarza :F

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Czego spodzielwaliście się po tych złodziejach?

 

Nikt nie każe kupować :)

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Juz Wam mówie o co chodzi[moje spostrzeżenia].

Ea będzie codziennie dodawać nowy set/item do gry. Będą mówić co wejdzie każdego dnia[dziś np set św. Mikołaja]. W/w rzeczy będą wylatywać z tych nowych skrzyneczek +jakieś specjalne itmemy. Kod jest tylko raz i wątpie, czy dadzą następny.

Czyli nic za darmo, tak rozumiem.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

dobra jestem już w 100% pewien, że ea nas "z lekka" oszukało. Bo po prostu codziennie będzie nowy item ale w sklepie. Czyli musimy płacić realnymi pieniązkami.

Opublikowano

dobra jestem już w 100% pewien, że ea nas "z lekka" oszukało. Bo po prostu codziennie będzie nowy item ale w sklepie. Czyli musimy płacić realnymi pieniązkami.

no niestety ale czego można było się spodziewać ;<

59739_01_08_11_12_17_41.jpg
Opublikowano

Nie można losować przedmiotów są tylko takie które można kupić , ale jest też coś w czym możesz też wygrać

różne rzeczy obczaj to : http://www.battlefie...8847#pid5358847

a potem

to:

http://www.giveaway.terilex.com/ tutaj wpisujesz nazwe swojego konta nie nazwe postaci i możesz wygrać np 10 Euro

paysafecard

 

 

 

 

NIE MA TEGO NA POLSKIEJ STRONIE BFH :< JEST TYLKO NA ANGIELSKIEJ :c

images.jpg
Opublikowano

Myślę, że nawet małpa jest w stanie opanować angielski na tyle, aby umieć zapisać się codziennie do losowania. :)

21278_23_12_11_6_30_19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...