Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Firma Epic Games Udostępnia Zupełnie Darmowy Silnik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem czy dobry dział, myśle, że tak, chciałem zaprezentować wam zupełnie darmowy silnik Unreal Engine 3, który udostępnia nam firma Epic Game. Wiadomo do czego służy w/w program, lecz dla tych którzy nie wiedzą:

Otóż w tym programie możemy napisać grę, tak jak robią to firmy zajmujące się grafiką.

"Opisywany pakiet UDK przeznaczony dla komputerów PC jest dostępny za darmo dla każdego zainteresowanego z jednym tylko zastrzeżeniem - ta wersja oprogramowania może służyć tylko celom edukacyjnym. Komercyjne tworzenie gier wymaga już uzyskania stosownej licencji."

 

Dla zainteresowanych:

Pliki możemy pobrać z tąd:

To jest ukryta treść, proszę

 

Oczywiście są też wymagania sprzętowe, które wyglądają następująco:

Minimum:

Windows XP SP2 or Windows Vista

2.0+ GHz processor

2 GB system RAM

SM3-compatible video card

3 GB Free hard drive space

Recommended for Content Development:

Windows Vista 64 SP2

2.0+ GHz multi-core processor

8 GB System RAM

NVIDIA 8000 series or higher graphics card

Plenty of HDD space

 

To chyba tyle..nie zostaje mi nic jak życzyć szczęścia. Dobrej zabawy. ;)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano
W końcu można będzie się pobawić :D THX

 

 

Moze jakby sie dluzej tym programem ponbawic,to mozna by bylo zrobic jakas prosta gierke:):)

 

Zostawcie to dla profesjonalistow Dzieci

Opublikowano
Zostawcie to dla profesjonalistow Dzieci

 

 

widzałem ziomka 12 lat co tak na kompach sie zna ze 20 latki nie umie tylu rzeczy

Trzeba tylko się uczyć jak najwczesniej najlepiej i tyle

fs.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...