Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Móraż vs Majken


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Móraż

Wyzwany:

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:Brak

Notatka:16/32wersy, przyjmujący zaczyna.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

To znowu Ja.

 

Wpierdalam się w bit niszczę znowu tego Cwela

Na koncie cztery porażki widzę ciota wymięka

Mówisz że masz wygrane tylko z najsłabszymi MC

Jedno dobre porównanie na 16 wersów - Twój styl

W naszej walce, dostałem dwa poważne głosy

Tobie nadal mało zetnę Cię jak na żniwach kłosy

Żniwiarz odprawia modły, Twój koniec właśnie nadszedł

Zapowiadam liryczny wpierdol tej najsłabszej szmacie!

Składasz chujowe wersy, myślisz że one są dobre

Usuń Peje z sygny, bo robisz mu tylko wiochę!

Lepiej usiądź i powiedz, jebany mały cwaniaczku

Czemu jarasz się tym? Jak to bullshit bez przekazu

Na majku byś tego nie nagrał bo to w ogóle się nie klei

Elita hejterków to oleje dokładnie tak samo jak w tedy

Bo tu jeden zwycięski MC wychodzi bez szkód na czysto

Nie wiem jakim cudem wygrałeś z Makysem - tak mi przykro

Kończę z Tobą dziwko! Rozlewasz kwas na tym forum!

Niszczysz dział i reputację jesteś gnojem bez humoru!

Śmieciem na ogół, w bajkach o spodniach jebany aktor

Rozsiewasz hipokryzję i znów upadasz na dno!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Dla Ciebie cały świat, to to pieprzone forum,

zmiotę Cię jak śmiecia, bez żadnych oporów,

przegrywałeś pierwszy Diss, zawołałeś kumpli z metina,

cała Makiego melina, dała głos na skurwysyna,

chciałeś stąd odejść, przegrywałeś z Niewsypanym,

On by Cię ostro pojechał, nawet na bani,

po Twoich tekstach, jak po dobrej bibie,

balet był dobry, lecz na końcu rzygnę,

Twoje hobby tworzenie? dla mnie jesteś bajko-pisarz,

zmień fiucie spostrzeżenie, pojadę Ciebie w dissach,

Ty rządzisz na tym forum, tak jak Tusk rządzi Polską,

zjechałeś ostro z torów, Móraż wychodzi na prostą,

żali się heretyk, jak to go hejtują,

gdy wychodzi na forum, wszyscy na niego plują,

Twój czas już minął, to jest Twój koniec,

Móraż biff wygra, Ty kurwo spłoniesz!

 

Hello girls and boys, lepiej zamilcz, kurwo skończ,

Do you know, why Maka is a whore?

bo odwiedza co dzień alfonsów dom,

He sell own body, odwiedź go, a dobrze Ci zrobi,

He think that He is the best rapper,

zaraz z nim skończę, zamknę skurwielowi japę,

He laughs that I lost a few duels,

chyba uciekłeś ze schroniska jak pies,

Now I finish with this whore,

będziesz tańczył, jak zagram niczym dzwon!

 

 

nie miałem czasu ani ochoty pisać ale w/o nie oddam :)

 

Głosować!

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano
przegrywałeś pierwszy Diss

Chodzi Ci o ten diss?

http://www.mpcforum.pl/topic/768980-diss-moraz-vs-maka/#entry5652231

chciałeś stąd odejść

Skąd to wyczarowałeś?

 

PS. Nie gram w "Metina" i w tamtych działach mam max 10 postów ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Chodzi Ci o ten diss?

http://www.mpcforum.pl/topic/768980-diss-moraz-vs-maka/#entry5652231

Po pierwszym dniu przegrywałeś :)

 

Skąd to wyczarowałeś?

Pisałeś, że przenosisz się na inne forum, bo tu Cię hejtują... :)

 

PS. Nie gram w "Metina" i w tamtych działach mam max 10 postów ;)

Grasz, nie grasz, ważne, że grałeś.

 

Równie dobrze ja mogę Cię w kilku kwestiach poprawić zarówno w tym jak i w poprzednim dissie. bez napinki. Pozdro :>

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Majken.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Hello girls and boys, lepiej zamilcz, kurwo skończ,

Do you know, why Maka is a whore?

bo odwiedza co dzień alfonsów dom,

He sell own body, odwiedź go, a dobrze Ci zrobi,

He think that He is the best rapper,

zaraz z nim skończę, zamknę skurwielowi japę,

He laughs that I lost a few duels,

chyba uciekłeś ze schroniska jak pies,

Now I finish with this whore,

będziesz tańczył, jak zagram niczym dzwon!

Google translator? o.O

 

Majken

Opublikowano
Gdyby Móraż nie dodawał tych angielskich zdań co mi przypomina mowę Krupy, byłoby ok.

 

Próbował czegoś nowego i nie wyszło tragicznie. Głos na majkena

Opublikowano

Google translator? o.O

 

Majken

 

Jaki google translator....?? angielski jako tako znam, bo siedzę za granicą...

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Jaki google translator....?? angielski jako tako znam, bo siedzę za granicą...

Tak to wyglądało

-----------------------------------------------------------------------------

What's up boys and girls, lepiej zamilcz, kurwo skończ,

Do you know why this guy Maka is a bitch?

bo odwiedza co dzień alfonsów dom,

He sells himself, odwiedź go, a dobrze Ci zrobi,

He thinks he's the best rapper,

zaraz z nim skończę, zamknę skurwielowi japę,

He loughs about my lost battles,

chyba uciekłeś ze schroniska jak pies,

Now I'm gonna finish that whore,

będziesz tańczył, jak zagram niczym dzwon!

 

tak lepiej :)

Opublikowano

Tak to wyglądało

-----------------------------------------------------------------------------

What's up boys and girls, lepiej zamilcz, kurwo skończ,

Do you know why this guy Maka is a bitch?

bo odwiedza co dzień alfonsów dom,

He sells himself, odwiedź go, a dobrze Ci zrobi,

He thinks he's the best rapper,

zaraz z nim skończę, zamknę skurwielowi japę,

He loughs about my lost battles,

chyba uciekłeś ze schroniska jak pies,

Now I'm gonna finish that whore,

będziesz tańczył, jak zagram niczym dzwon!

 

tak lepiej :)

 

Ale Ty mnie nie ucz jak mam tekst układać, używam słowa, buduje zdania tak jak ja chce. Popraw mnie jeszcze na polskim tekście, np. że użyłem kurwa a nie dziwka, albo zamiast pieprzone ma być jebane... skończ...

Sygnajpg_xxrerxa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...