Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ustawić Mass Effect 3 żeby osiągało 60 FPS


AdidasZiom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko panowie mam problem z gierką mass effect 3

Problem jest taki że podczas grykiedy nagrywam frapsem nie wyciągnie mi więcej niż 20-30 FPS z uruchomionym gameboosterem a co dopiero 60 FPS powiedzcie co można z tym fantem zrobić tutaj zamieszcza screna z configiem wideo

doforumn.png

 

 

Jest to notebook firmy ASUS

 

Dane techniczne kompa

procesor Intel? Core? i7

model procesora i7-2670QM (2.2 GHz, 6 MB Cache)

wielkość pamięci RAM 8 GB

typ zastosowanej pamięci RAM DDR3 (1333 MHz)

pojemność dysku twardego 750 GB

interfejs dysku twardego 5400 RPM

karta graficzna AMD 7610 HD

pamięć karty graficznej 2 048 MB

Dobijamy do 99/100 ostrzeżeń

Opublikowano

To może być wina FRAPS'a, jeśli podczas zwykłej gry Ci nie tnie. Albo nagrywaj na niższych ustawieniach, albo innym programem (Camtasia Studio) ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

nowy komputer? Przyczyną mogą być również zaległe wirusy, bynajmniej dlatego możesz mieć procek na 100%.

 

Sprawdź jak Ci chodzi procesor, ile zabiera.

OndteAw.png


Opublikowano

Komputer nowy kupowany w lipcu tego roku

 

 

procesor podczas włączonej gry osiąga maksymalnie do 10 % zużycia zawsze jak włączam grę to ustawiam sobie plan zasilania na wysoką wydajność więc nie wiem dlaczego ta mam

Dobijamy do 99/100 ostrzeżeń

Opublikowano

1. Podaj temperatury podzespołów podczas nagrywania

2. Spróbuj nagrywać na innej rozdzielczości (mniejsza/większa) oraz proporcji ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Spróbuj nagrywać czymś innym. np Camtasią. Bo może to faktycznie wina Frapsa.

W ten sposób będziesz pewny czy tak jest czy może nie.

 

Jak chcesz mieć więcej fps na czas gry wyłącz zbędne programy.

Może coś ci zamula,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...