Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Klockowe Szaleństwo] - Zapowiedź FreeBuild - 20-30slotów


Shaviq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Zapowiedź

083.gif Pamiętacie te czasy, gdy w tej grze chodziło o budowanie?

 

083.gifPamiętasz te czasy gdzie nie chodziło tylko o walkę?

083.gifKiedy nie było tych nowości i teraz chodzi o walkę i trochę budownictwa.

 

 

083.gifNIE!

 

 

minecraft-train-station-by-fyre-server-team.jpg

 

U nas będziesz mógł budować.

Będziesz mógł się wykazać, chciałbyś wiedzieć

jakiej jakości robisz budowle?

 

Konkursy na budowle gwarantowane.

 

Konkursy takie jak w określonym czasie

zbudować coś ładnego z materiałów ze skrzyni.

 

Rzecz jasna, do FreeBuildów nie może zabraknąć

miejsca dla Ciebie!

 

 

Nie każdy jest bogaty, po co bonusy za takie pieniądze?

U nas będziesz mógł nawet za bardzo małe wsparcie serwera pieniężnie

dostać coś

Między innymi:

083.gifPowiększenie działki.

083.gifVipa

083.gifDostępy do bonusów

083.gifWiele ciekawych atrakcji

083.gifNowe komendy

083.gifWiększe możliwości

 

A CO POWIESZ NA LOTERIE?!

By wylosować coś za małe wsparcie nas?

 

 

 

Wszystko to u nas!

server: Klockowe Szaleństwo!

 

Server niedługo startuje!

 

 

Czy to dobry pomysł?

 

Piszcie!

Zapraszamy na WIELKIE OTWARCIE!

Już niedługo!

Zapraszamy!

 

Administracja (jak na razie)

-Shaviq (HeadAdmin)

-asiorek1222 (Mod)

 

 

Przewidywalna data startu to 6grudnia

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Zapomniałem, już dodana

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...