Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Gierki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka szukam jakiejś fajnej wciągającej gry, rzeczy, które w grze być powinny:

 

-Niezły klimat

-Każdy rodzaj gry może być, ale najlepiej strzelanka, horror :D

-Ma być ostra nawalanka (pełno krwi, trupów itd.)

-Niezła Grafa

-Naprawde wciągająca fabuła

 

No jakoś tak, czekam na odpowiedzi ;p

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

Opublikowano
Siemka szukam jakiejś fajnej wciągającej gry, rzeczy, które w grze być powinny:

 

-Niezły klimat

-Każdy rodzaj gry może być, ale najlepiej strzelanka, horror :D

-Ma być ostra nawalanka (pełno krwi, trupów itd.)

-Niezła Grafa

-Naprawde wciągająca fabuła

 

No jakoś tak, czekam na odpowiedzi ;p

 

Tibia ots pvp-e

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Heh bardzo śmieszne...

 

Może inne propozycje?

 

No nikt nic nie napisze ?

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

Opublikowano
Siemka szukam jakiejś fajnej wciągającej gry, rzeczy, które w grze być powinny:

 

-Niezły klimat

-Każdy rodzaj gry może być, ale najlepiej strzelanka, horror :D

-Ma być ostra nawalanka (pełno krwi, trupów itd.)

-Niezła Grafa

-Naprawde wciągająca fabuła

 

No jakoś tak, czekam na odpowiedzi ;p

Left4Dead. Klimat jest zajebisty zwłaszcza jak grasz w nocy. Strzelasz do zombie, cały czas się coś dzieje. Grafika na poziomie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Tak tylko że trzeba kupić ;/ (żeby grać przez neta...gra z botami szybko sie nudzi)

 

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

Opublikowano

Wcale nie trzeba mieć stemowego L4D żeby grać przez neta. Nonsteamowych serwerów poszukaj.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Gears of War - cud miut i oszeszki: klimat, nawalanka, fabuła, całokształt ^^, za 30zł od Extra Klasyki, a klucz działa z większością gier GFWL (m.in. GTA 4 ^^ )

L4D, tak jak wyżej

Borderlands - nowa gierka, połączenie hack'n'slash, fps i crpg, b. przyjemna gra i można bez problemów grać na wszystkich dostepnych serwerach na pirackiej wersji : )

Fallout 3 - klimat, fabuła, dość długa ale potrafi wkurzyć bądź nużyć ; ]

Batman: Arkham Asylum - cud miut i oszeszki x2: klimat, fabuła, system walki, grafika

Red Faction: Guerrilla - przyjemna gra ze świetną fizyką, można zniszczyć całkowicie dosłownie każdy budynek, fabuła - bez komentarza ;x

 

 

Opublikowano

co do Borderlands te połączenie rpg i fpp nie jest fajne np. pokazane jest ile walisz z pistoletu itp. 1-2 troche głupie a takie potoworki itp. mi sie nie podobaja gra 3/10 Moim zdaniem

fs.png

Opublikowano

Polecam ci gra WoW nie jest to taka Krawa gra ale jest PVP walczy sie przyciwko frakcji zdobywami itemki bije bossy itp.

 

I podobna gra Rune Scape ale to jest darmowe nie gralem ale podobne faajne

30364378.png

Opublikowano

ja polecam

left4dead

lub bardziej taka przygodowa zagadkowa w klimatach horroru

 

trylogia penumbra

penumbra overture

black plague

i requiem

 

ciekawe jest to, ze nie masz tam sto tysiecy broni i rozwalasz wszystkich jednym strzalem a oni ciebie nie tylko jest to gra dosc ciezka jesli chodzi o przeciwnikow bo mlotkiem np szybko wroga nie zaciukasz.

ciekawa jest etz fizyka gry bo zeby otworzyc np drzwi trzeba odpowiednio ruszyc myszka mozna pszesuwac i rzucac beczkami pudlami szafki wywracac prawie wszystko co chcesz.

 

gra zajmuje bardzo malo a bardzo fajna fabula i wciagajaca gra.

fabuly nie zdradze.

.

Opublikowano

Call Of Duty:Modern Warfare a tera to MW2 :]

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Opublikowano

mario bross painkiller

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Opublikowano

Metin2 zwłaszcza gdy gm zapuści noc wtedy jest ostra nawalanka przeciwko dzikim psom oradz wilkom !!

Opublikowano

devil may cry 4 xD zagraj sobie w mario bross naprawde polecam zajebista napierdalanka wymiata ja tam nadal w to gram :D nie wymaga pro procesora ale lepiej sie gra na karcie grafiki ktora obsluguje HD :D

jak lubisz troche ponure gry cos jak horror mozesz tez pograc w silent hill sorry ze tam tego nie napisalem ale mi net szfankowal i tylko tamtow sadzilem jak co mozecie usunac tego 1 posta

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...