Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekrut ON Frakcje Wojny gildi 1.4.5 RealCraft zapraszamy nowo otwarty NO-Premium


kaailo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

RealCraft

informacjeo.png

083.gif Adres IP:s52.mineserv.eu:8788

083.gif Typ Serwera:FreeBuild

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Authme itd

ekipab.png

Kaailo,klacik13

infododatkowe.png

Zapraszam na nowo otwarty serwer są wgrane Frakcje :)

 

 

 

bydawidhard.png

Opublikowano

Wiek:15lat

Ile Grasz w MC?:Około 2lat

Coś o sobie:mam na imie Dawid Interesuje Sie Piłką Nożna i Siatkówką.

Dlaczego Ty?:Ponieważ mam Doświadczenie.Chce Rozbudować Serwer.na Serwerze Moge Poświecić 6Godzin :)

Nick:Modzik

Opublikowano

Wiek:14 lat

 

Staż w minecraft : 1/1,5

 

coś o sobie: Kocham football i sport lubię grać w minecrafta , csa , metina2 .Jestem Polakiem i znam zasady ortografii czasami sa pomylki.

 

dlaczego ja ? poniewaz wile potrafie gracze mnie lubią dbam o serwery na których mam adma/moda mam doś. miałem 1 serwa chamaka i 2 dedyki wszykie milem po 0,5 roku milem wilu graczy padly z powodu braku dochodow

 

Nick:HernanDeZ

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Wiek: 14 Latek ;D

Ile Grasz w MC?: Ojojoj ;D chyba z 2 lata ;)

Coś o sobie: Jestem kobietą bystrą, radze sobie z ciężkimi sprawami i potrafię o siebie zadbać ;)

Dlaczego Ty?: Hmm... jest wiele powodów jednym z nich jest moja wielkaaa wyobraźnia która narazie nie ma konca.

Nick: Kinga

Ranga : Mogłabym prosić o Budowniczego ;)

graphic.png

Opublikowano

Czemu wl ? Ja mogę pobudować

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Witam,

Wiek:13 lat

Gra w minecrafta od wersji alpha.

Nick:Zathir

Przeznaczony czas na grę ok. 10 godzin.

No więc ja mogę być budowniczym dużo budowałem na serwerze kolegi który upadł. Jestem kreeatywny i komunikatywny więc z każdym się dogadam. Mam dużo ciekawych parc na singelplayer i mogę zbudować je również na serwerze. Byłem nawet adminem na 1 takim serwerze ale on też upadł bo nie było pieniędzy. Liczę o pozytywne rozpatrzenie sprawy.

Z poważaniem

Zathir

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...